Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Nejlepší únikové hry

Nejlepší únikové hry, které musíte vyzkoušet. Únikové hry jsou ideální vánočním dárkem pro všechny. Mezi naše tipy jsme zařadili únikové hry pro děti, rodiny a pak také hororové, které dětem rozhodně nedoporučujeme.


Nejlepší únikové hry
Autor: Dokonalý zážitek s.r.o. | Datum: 1.12.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 419x

Nejvíce únikových her najdete v Praze a vybrat si ty správné není zrovna jednoduché. Postupně jsme si jich několik vyzkoušeli a ty nejlepší jsme zařadili do nabídky. Podívejme se na 10 nejlepší únikových her.

1. Kingdom Come

To nejlepší hned na začátek. Ve hře Kingdom Come, se přenesete se na 3 hodiny do středověku, řešíte záhady, hádanky, zkrátka prožíváte tajemný příběh plný zvratů. To vše v unikátních prostorách středověké tvrze Malešov, obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete. Prožijete na vlastní kůži historickou počítačovou hru Kingdom Come.

2. Poltergeist

Myslíte si, že vás nějaká úniková hra nevyděsí? Pravděpodobně jste ještě nevyzkoušeli únikovou hru Poltergeist v Praze. Zažijte na vlastní kůži jednu z nejděsivějších únikových her na světě. Design i dekorace vytvořeny filmovými profesionály Vás doslova šokují. Vaším úkolem je vyřešit záhadu výzkumného ústavu a pokusit se včas uniknout a můžete si být jisti, že uniknout z tohoto výzkumného ústavu, bude chtít co nejrychleji.

3. Útěk ze žaláře

Vyzkoušejte nejdrsnější únikovou hru ÚTĚK ZE ŽALÁŘE v Praze. Ocitnete se v atmosferickém prostředí stovky let starého středověkého vězení. Záleží nejen na vaší bystrosti, ale i šikovnosti a zručnosti, jestli bude váš únik před smrtí úspěšný. Zažijete adrenalinovou únikovou hru, která vám nabídne víc než jen dumání nad číselnými zámky a papírky s rébusy!

4. Brána

Na ploše více než 1500m2 na vás čeká 16 místností plných překvapení. Nejrozsáhlejší úniková hra plná dobrodružství odehrávající se ve sklepení z 18 století v Terezíně. Při vymýšlení fyzických úkolů se tvůrci inspirovali Pevností Boyard a filmem Saw.

5. Dům duchů

Vydejte se do strašidelného domu, který vydá své tajemství jen těm nejodvážnějším. Hororová úniková hra DŮM DUCHŮ v Praze je strhujícím zážitkem plným adreanlinu a napětí.

6. Zavaleni v podzemí

Ocitnete se v prostorách několik staletí starého sklepení v Liberci, kde vás ponechal šílený průvodce. Vaším úkolem je dostat se ven, hra prověří důvtip, inteligenci, manuální zručnost a odvahu.

7. Tajemství císaře

Úniková hra TAJEMSTVÍ CÍSAŘE vás zavede do nedotčených prostor ze 14. století v Praze - dokonale autentická atmosféra podpořená unikátním dobovým prostorem, promyšlené originální hádanky a silným příběhem vás pohltí. Tajmeství císaře je ideální únikovou hrou pro celou rodinu.

8. Steampunk laboratory

Steampunk laboratory je netradiční úniková hra v Brně. Zapomeňte na hledání klíčů a otevírání různých zámku, tahla úniková hra je jiná. Originální nápady, nápadité vynálezy a netradiční prostředí, dělají z tého únikové hry nevšední zážitek