Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Pohádková vesnička na Vysočině

Unikátní pohádková vesnička na Vysočině je ideálním místem pro rodinný pobyt, na který jen tak nezapomenete. 10 pohádkových domečků je inspirovano nejznámějšími českými večerníčky a pohádkami. Pojďme společně navštívit pohádkovou vesničku...


Pohádková vesnička na Vysočině
Autor: Dokonalý zážitek s.r.o. | Datum: 17.1.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 2735x

Každý z domečků je věnován jedné z pohádek nebo pohádkových postav, které každé malé dítě důvěrně zná. Uvnitř Vás tak může čekat  je Cipísek, Křemílek s Vochomůrkou, Šmudla nebo třeba Červená Karkulka. Pro děti jsou v každé chaloupce připraveny také kostýmy, tak aby si svou oblíbenou pohádku mohly dokonale užít. A teď už si jen můžete vybrat, ve které z chaloupek byste chtěli bydlet právě vy!

Sněhurka:

Stylovou roubenou chaloupku obývá 7 trpaslíků s kamarádkou Sněhurkou, kterou chrání před zlou královnou. Trpaslíci jsou tu snad všude, před chaloupkou i uvnitř. Jen sedm malých postýlek tu nehledejte! V podkroví najdete manželskou postel i dvě postýlky pro děti.

 

Rákosníček:

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál... Stojí chaloupka s doškovou střechou, kterou si postal Rákosníček, když mu začala být u rybníčku zima. Ubytujte se v Rákosníčkově chaloupce a uvidíte, jestli i tady se budou dít podivuhodné věci...

 

U kováře Matěje

Pohádka pro větší, kterým už Karkulka nebo Cipísek nic neříkají! Kovář Matěj byl statný chlapík, který se jen tak něčeho nezalekl. Dokázal okovat koně nebo třeba vytrhnout bolavý zub. Proto si, děti, raději před návštěnou zoubky pořádně vyčistěte!   

Mlýn

Pohádková chaloupka, kde ticho rozráží jen melodické klapání mlýnského kola. Mlynář s mlynářkou tu už od pradávna melou nejlepší mouku na Vysočině!  Ale co by to bylo za vodní mlýn bez vodníka, se kterým musí mít každý mlynář dobré vztahy.

Karkulka

Pohádkovou chaloupku laděnou do červena obývá Červená Karkulka. Vlka se tu bát nemusíte, babička s Karkulkou si ho ochočily a teď je z něj vlk "hlídací". Zastavte se tu na výbornou bábovku a přesvědčte se!

Nebe a Peklo

Chaloupka pro děti, které "vystrkují růžky" nebo pro zamilované páry. Nebe a peklo - protiklady, které od pradávna patří k sobě - andělský pokoj s nebesy pro rodiče a čertovsky laděný pokoj pro děti. Nad vaším bestarostným pobytem bude bdít andělka Vilemínka i zlobivý čertík.

Budulínek

"Budulínku, dej mi hrášku, povozím tě na ocásku..." Takhle nějak prosí každý den naše liška Budulínka. Jen s tou vyjímkou, že tady jsou liška a Budulínek nejlepší kamarádi a užijí si spolu spoustu lumpáren!

Pařezová chaloupka

Tuhle chaloupku v naší Pohádkové vesničce zkrátka nepřehlédnete - domeček ve tvaru pařezu nemůže obývat nikdo jiný než Křemílek a Vochumůrka. A určitě vás děti u sebe doma rádi přivítají...

Rumcajs a Cipísek

Dva samostatné aparmáty, hned u lesa, jsou pojemenovany po loupežníku Rumcajsovi z lesa Řáholce a jeho synku Cipískovi. Setkat se tu můžete nejen s nimi, ale třeba i s Mankou. A co by to bylo za hospodářství, kdyby tu nebyla ve stájí mlsná koza Líza, kůň (ikdyž jen houpací), nebo třeba ukvákaný kačer (třebaže je na provázku)...

Švec

Švec bydlí v chaloupce, kterých je tu na okolních stráních rezeseta spousta. Švec opravoval svým sosedům boty a tak i v této chaloupce najdete vše potřebné k opravě bot. Pokud by se vám tedy během pobytu náhodou rozbily boty, můžete se s chutí pustit do jejich opravy.

 

Pokud se vám Pohádková vesnička na Vysočině líbí, můžete se s námi ubytovat v jednom z kouzelných domečků...ZDE