Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Dokonalý zážitekVYBÍRÁME PRO VÁS DOKONALÉ ZÁŽITKY OD ROKU 2011

Zážitky jen neprodáváme! Všechny zážitky také prověřujeme a testujeme.

Pečlivě pro Vás vybíráme zážitky, o kterých si sami myslíme, že jsou něčím dokonalé. Pokud jste však Váš vysněný zážitek neobjevili, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se ho pro Vás zajistit.

Byli jste se zážitkem spokojeni? Potěší nás, když se o své dojmy podělíte! Vážíme si však i negativních ohlasů - něco Vás na zážitku zklamalo, napište nám také - nespolehlivé dodavatele z naší nabídky vyřazujeme.

Jsme rodinná firma, jednáte přímo s majiteli, kterým na Vaší spokojenosti záleží.
Zážitky nás baví a víme, které budou bavit i Vás.


Výměna zážitku zdarma

V době platnosti poukazu, zážitek kdykoliv vyměníme za jiný.


Platnost poukazu

Platnost poukazu je většinou na 1 rok od zakoupení. Vyjímkou jsou sezónní zážitky jako je jízda v supersportu, kde je platnost stanovena na aktuální sezónu, minimálně s platností 6 měsíců. Během platnosti poukazu nabízíme bezplatnou možnost prodloužení.


Proč zážitky na www.dokonalyzazitek.cz?

Jsme rodinná firma, jednáte převážně s majiteli, kterým na firmě velmi záleží. Nabízíme prověřené zážitky a v případě problému vždy najdeme řešení k Vaší spokojenosti. U většiny produktů nabízíme nejnižší ceny. Zážitky posíláme s originálním věnováním, které upravujeme dle Vašich požadavků, předáváte dárek v reprezentativní formě v dárkovém balení nebo dárkové obálce. Zážitky nás baví a budou bavit i Vás.

Sleva na zážitky

Neděláme falešné akce, pokud je u nás zážitek ve slevě, vychází ze standardní prodejní ceny, za kterou většina obchodů zážitek nabízí. Snažíme se všechny zážitky prodávat za nejnižší ceny na úkor marže! Slevy 50%, které většinou vychází z vymyšlené původní ceny, u nás nehledejte.