Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

 • Jízda sportovní lodí 40 minut
 • Jízda sportovní lodí 40 minut
 • Jízda sportovní lodí 40 minut

Jízda sportovní lodí Yamaha Jet

Staňte se na 40 minut kapitánem supersportovní lodě s výkonem 320 koní. Zažijte adrenalin za volantem super rychlé lodě Yamaha AR230 JET po Vltavě v Praze.  Průkaz VMP není požadován. Sportovní jízda za volantem lodi již od 16 let! Délka jízdy je 32 kilometrů.

Cena zážitku: 3 397

Vyberte variantu

Jízda sportovní lodí 40 minut

3 397 Kč
Zadejte počet kusů!

Jak plavba sportovní lodí probíhá?

Abyste si Váš zážitek užili na maximum, je vhodné se na místo  dostavit  10 minut před plánovaným startem. Předložíte zážitkový certifikát a občanský průkaz. Po podepsání nájemní smlouvy usednete do sportovní lodě a vydáte se s instruktorem na jízdu po Vltavě. Sportovní loď po celou dobu řídíte. Do lodě si za poplatek můžete vzít až 8 osob.

Jízda sportovní lodí obsahuje

 • pronájem sportovní lodě Yamaha AR230 Jet
 • pronájem lodě cca 40 minut
 • délka trasy 32 kilometrů
 • služby instruktora
 • spotřebu paliva
 • havarijní ručení

Jízda sportovní lodí neobsahuje

Video z jízdy, možnost dokoupení v dalším kroku objednávky nebo na místě jízdy. Cena záznamu z jízdy včetně karty Micro SDHC 16GB Class10 je 449,-Kč. Možnost až 8 spolujezdců od věku 6 let. Cena 1 spolujezdec / 199,-Kč.

Yamaha AR230 Jet parametry

 • Maximální výkon 320 koní
 • Počet míst 10

Lokalita

Praha 12 / Vltavanů 105/3, Modřany

Termíny

Termíny najdete v kalendáři na pravé straně, volné termíny jsou označeny zeleně. Pokud se kalendář nezobrazuje, nejsou aktuálně k dispozici žádné volné termíny. Termíny se postupně doplňují, po obdržení poukazu doporučujeme vyplnit registraci bez uvedení termínu, viz rezervace zážitku. Na email uvedený v registraci budeme posílat nové termíny. Sezóna začíná v květnu a končí v září. Termín je možné po potvrzení změnit nejpozději 7 dní před realizací.

Rezervace

Zážitek se rezervuje vyplněním REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE, Termín doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem, minimálně 2 měsíce před koncem platnosti voucheru.

Doplňující informace

Na místě se podepisuje nájemní smlouva. Sportovní loď je havarijně pojištěna s 10% spoluúčastí v případě poškození. Před jízdou je možné připojištění na nulovou spoluúčast za 399Kč. Na místě se neplatí žádná kauce.

Platnost poukazu

Poukaz je platný 1 rok od zakoupení. Po dobu platnosti poukazu, lze poukaz vyměnit za jiný.

Proč nakupovat zážitky na www.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu - zážitek kdykoliv bezplatně vyměníme za jiný. Náš obchod vlastní nezávislý certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na prvním místě a uděláme vše k vaší spokojenosti. Zážitky prodáváme již od roku 2012.

Zážitky jako dárek

Dárkové baleníVěnovánívěnování srdce

Zážitek zašleme v luxusním dárkovém balení s otevíráním na magnety nebo v dárkové obálce. Součástí dárkového balení je nejen certifikát na zážitek, ale také popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám. Poukaz není na jméno, ale má unikátní kód, kterým se prokazujete. Rezervace se může udělat kdykoliv během roční platnosti poukazu, nejpozději však 2 měsíce před vypršením platnosti.

Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Vzory věnování k zážitku Způsob zabalení poukazu
Věnování Balení
Objednávka po telefonu Certifikát ověřeno zákazníky
Objednávka po telefonu
603 489 469
Ověřeno zákazníky
prověřený obchod
Způsoby dopravy Sdílení na facebooku
Doprava
Emailem: do 18:00
PPL: 1-2 dny
Zásilkovna: 2 dny
Česká Pošta: 2 dny
Připojte se k nám