Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

 • Pilotem letadla - privátní let pro 1
 • Pilotem letadla - privátní let pro 1
Platnost poukazu 1 rok

Pilotování letadla pro 1 osobu

Splňte si s námi svůj sen o létání! Usedněte do kokpitu opravdového letadla a vydejte se na svůj první let. Vyzkoušejte, zda máte talent a cit pro létání a zda zvládnete s přehledem řešit krizové situace. Staňte se pilotem letadla sami nebo tento zkušební let darujte svým blízkým jako nezapomenutelný dárek.

Délka akce
 • 1,5 hodiny
Věk
 • od 16 let
Oblečení
 • sportovní oblečení a sportovní boty
Kalendář
 • termín na přání
Počet osob
 • pro 1 osobu
Doprovod
 • Ano
Sezóna
 • celoročně
Cena zážitku: od 2 790

Průběh zážitku pilotem letadla

Abyste si váš zážitek užili na maximum, je vhodné se na místo startu dostavit alespoň 10-15 minut před plánovaným startem. Po příchodu se neprve prokážete platným poukazem na zážitek. Po té vás zkušený pilot seznámí s pilotováním ledadla, naplánujete let a po vzletu si vyzkoušíte, co vše práce pilota obnáší.

Pilotování letadla obsahuje

 • veškeré předletové přípravy (kontrola letadla, zakreslení trasy letu a instruktáž pilotování letadla)
 • předletový briefing cca 1 hodinu
 • 20-30 minut letu
 • soukromý let letadlem pro 1 osobu
 • vyhodnocení letu po přístání
 • spotřeba paliva
 • služby zkušeného pilota
 • doba trvání zážitku včetně instruktáže cca 1.5-2 hodiny

Pilotování neobsahuje

Dopravu na místo konání

Lokalita

Výběr z letišť po celé ČR

Sezóna

Let s řízením letadla probíhá celoročně, kabina letadla je vytápěna. Letadlo je pouze pro vás a můžete si zvolit termín podle svého přání

Počasí

Pilotování letadla je možné pouze za příznivých meteorologických podmínek. V případě nepřízně počasí budete o zrušení letu informováni nejpozději den předem do 21:00 a bude vám nabídnut jiný termín.

Omezení

Zážitek doporučujeme pouze osobám v dobrém zdravotním stavu. Zážitek není vhodný pro osoby, které mají strach z výšek. Pro pilotování letadla nejsou nutné žádné zkušenosti, pilotem ledadla se můžete stát už od 16 let. Osoby mladší 18 let pouze v doprovodu (nebo prokazatelným souhlasem) zákonných zástupců.

Doprovod

pouze jako diváci, musí respektovat pokyny platné pro dané letiště a zdržovat se na místech, která jsou pro ně vyhrazena

Proč nakupovat zážitky na www.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu - zážitek kdykoliv bezplatně vyměníme za jiný. Náš obchod vlastní nezávislý certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na prvním místě a uděláme vše k vaší spokojenosti. Zážitky prodáváme již od roku 2012.

Zážitky jako dárek

Dárkové baleníVěnovánívěnování srdce

Zážitek zašleme v luxusním dárkovém balení s otevíráním na magnety nebo v dárkové obálce. Součástí dárkového balení je nejen certifikát na zážitek, ale také popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám. Poukaz není na jméno, ale má unikátní kód, kterým se prokazujete. Rezervace se může udělat kdykoliv během roční platnosti poukazu, nejpozději však 2 měsíce před vypršením platnosti.

Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Vzory věnování k zážitku Způsob zabalení poukazu
Věnování Balení
Objednávka po telefonu Certifikát ověřeno zákazníky
Objednávka po telefonu
603 489 469
Ověřeno zákazníky
prověřený obchod
Způsoby dopravy Sdílení na facebooku
Doprava
Emailem: do 18:00
PPL: 1-2 dny
Zásilkovna: 2 dny
Česká Pošta: 2 dny
Připojte se k nám

 


Mohlo by Vás také zajímat

1
Petr Šandera
1
1
Kvalita informací uvedených u zážitku
Žádná předletová příprava, žádné seznámení se strojem, jen "kam chcete letět?" a "tady si sedněte". Čekal jsem, že se dozvím něco o letadle, ale nic.
1
Spokojenost s průběhem zážitku
Vůbec jsem neměl možnost letadlo pilotovat, byl to pouze vyhlídkový let. Pilot byl nekomunikativní, celá konverzace se nesla pouze v tom nejnutnějším duchu. Na mé dotazy pouze stručné odpovědi "ano, ne". Stále jsem čekal, kdy dostanu možnost zkusit pilotovat, ale nic se nedělo a najednou jsme šli na přistání. Pak mi pilot na stopkách ukázal, že let trval přesně 20 minut a rozloučil se.
1
Přístup provozovatele zážitku
1
Celkový dojem ze zážitku
Ze zážitku jsem byl velmi zklamaný, protože místo "pilotem na zkoušku" šlo o pouhý vyhlídkový let. Netušil jsem, jak to má probíhat, tak jsem stále čekal, kdy dostanu příležitost pilotovat a najednou jsme začali přistávat. Pilot celou dobu mlčel, na mé otázky pouze stručně a stroze odpověděl. Zážitek jsem dostal jako dárek, byl jsem zklamán a stejně tak moje žena, která říkala, že to mi tedy mohla koupit pouze vyhlídkový let, který by byl levnější. Jsem technický typ, tak jsem se těšil, že se dozvím nějaké informace, ale bohužel. Na knipl jsem vůbec nesáhl, ani na nic jiného.