Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

 • Pilotování letadla Český ráj
 • Pilotování letadla Český ráj
 • Pilotování letadla Český ráj
Platnost poukazu 1 rok

Pilotování letadla Český ráj

Splňte si s námi svůj sen o létání! Usedněte do kokpitu opravdového letadla a vydejte se na svůj první let. Vyzkoušejte, zda máte talent a cit pro létání a zda zvládnete s přehledem řešit krizové situace. Staňte se pilotem letadla sami nebo tento zkušební let darujte svým blízkým jako nezapomenutelný dárek.

Cena zážitku: od 4 250

Koupit
Vyberte variantu
Zadejte počet kusů!

Jak pilotování letadla probíhá?

Abyste si váš zážitek užili na maximum, je vhodné se na místo konání zážitku dostavit alespoň 10-15 minut předem. V odbavovací hale se nejprve prokážete platným poukazem. Po příchodu k letadlu Vás pilot seznámí se základními informacemi o letectví a po usednutí do kokpitu i s vybavením letadla. Vysvětlí Vám jaké přístroje se používají, jak se v letadle měří rychlost nebo výška (v jakých jednotkách a proč), popíšete si přístrojovou desku letadla. A především Vám vysvětlí, jak se letadlo ovládá. Potom spustí motor a dorolujete na místo startu, to vše s komentářem pilota. Po vzletnutí Vás pilot seznámí s řízením letadla. Vyzkoušíte si stoupavý i klesavý let, zatáčky doleva a doprava o 360°. Vysvětlí Vám jak probíhá přiblížení a přistání. Doba přípravy se do délky letu nezapočítává, kromě vzletu a přistání pilotujete letadlo po celou dobu sami.

Pilotování letadla obsahuje

 • veškeré předletové přípravy (kontrola letadla, zakreslení trasy letu a instruktáž pilotování letadla)
 • soukromý let s pilotováním ve zvolené délce
 • let letadlem Cesna 172
 • vyhodnocení letu po přístání
 • spotřeba paliva služby zkušeného pilota
 • doba trvání zážitku včetně instruktáže 1-2 hodin
 • cena za 1 osobu pilotování + 2 osoby doprovod

Pilotování neobsahuje

Dopravu na místo startu

Lokalita

Jičín / Český ráj

Parametry letadla Cessna 172

Cessna 172 Skyhawk je lehký jednomotorový, hornoplošný, čtyřsedadlový letoun, který od roku 1956 vyrábí Cessna Aircraft Company. Byla vyvinuta z Modelu 170, který poprvé vzlétl roku 1947.

 • letová rychlost 203 km/h
 • maximální letová výška 4116 m
 • dolet 1272 km
 • rozpětí křídel: 10,90 m
 • délka 8,28 m
 • výška 2,72 m

Rezervace

Zážitek se rezervuje vyplněním rezervačního FORMULÁŘE, víkendový termín doporučujeme rezervovat minimálně 1 týden předem.

Sezóna

Lety probíhají celoročně, kabina letadla je vytápěna. Tento vyhlídkový let je pouze pro Vás, termín si proto můžete vybrat sami.

Počasí

Let je možné uskutečnit pouze za příznivých meteorologických podmínek. V případě nepřízně počasí budete o zrušení letu informováni nejpozději den předem do 21:00 a bude Vám nabídnut jiný termín.

Omezení

Pro vyhlídkový let je nutný příznivý zdravotní stav. Vyhlídkový let může absolvovat každý bez ohledu na věk. U dětí do 10 let je vyžadován doprovod osoby starší 18 let. Děti do 15 let musí mít pro vyhlídkový let souhlas zákonného zástupce.

Doprovod

Pouze jako diváci, musí respektovat pokyny platné pro dané letiště a zdržovat se na místech, která jsou pro ně vyhrazena.

Proč nakupovat zážitky na www.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu - zážitek kdykoliv bezplatně vyměníme za jiný. Náš obchod vlastní nezávislý certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na prvním místě a uděláme vše k vaší spokojenosti. Zážitky prodáváme již od roku 2012.

Zážitky jako dárek

Dárkové baleníVěnovánívěnování srdce

Zážitek zašleme v luxusním dárkovém balení s otevíráním na magnety nebo v dárkové obálce. Součástí dárkového balení je nejen certifikát na zážitek, ale také popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám. Poukaz není na jméno, ale má unikátní kód, kterým se prokazujete. Rezervace se může udělat kdykoliv během roční platnosti poukazu, nejpozději však 2 měsíce před vypršením platnosti.

Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Vzory věnování k zážitku Způsob zabalení poukazu
Věnování Balení
Objednávka po telefonu Certifikát ověřeno zákazníky
Objednávka po telefonu
603 489 469
Ověřeno zákazníky
prověřený obchod
Způsoby dopravy Sdílení na facebooku
Doprava
Emailem: do 18:00
PPL: 1-2 dny
Zásilkovna: 2 dny
Česká Pošta: 2 dny
Připojte se k nám