Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

 • Pilotování letadla Ostrava
Nejlepší cena
Platnost poukazu 1 rok

Pilotem letadla Ostrava

Splňte si s námi svůj sen o létání! Usedněte do kokpitu opravdového letadla a vydejte se na svůj první let. Vyzkoušejte, zda máte talent a cit pro létání a zda zvládnete s přehledem řešit krizové situace. Staňte se pilotem letadla v Ostravě sami nebo tento zkušební let darujte svým blízkým jako nezapomenutelný dárek.

Věk
 • od 16 let
Oblečení
 • sportovní oblečení a sportovní boty
Kalendář
 • termín na přání
Počet osob
 • pro 1 osobu
Sezóna
 • celoročně
Doprovod
 • Ano
Cena zážitku: od 3 200

Koupit
Vyberte variantu
Zadejte počet kusů!

Jak zážitek pilotem letadla v Ostravě probíhá?

Abyste si váš zážitek užili na maximum, je vhodné se na místo konání zážitku dostavit alespoň 10-15 minut předem. V odbavovací hale se nejprve prokážete platným poukazem. Po příchodu k letadlu Vás pilot seznámí se základními informacemi o letectví a po usednutí do kokpitu i s vybavením letadla. Vysvětlí Vám jaké přístroje se používají, jak se v letadle měří rychlost nebo výška (v jakých jednotkách a proč), popíšete si přístrojovou desku letadla. A především Vám vysvětlí, jak se letadlo ovládá. Potom spustí motor a dorolujete na místo startu, to vše s komentářem pilota. Po vzletnutí Vás pilot seznámí s řízením letadla. Vyzkoušíte si stoupavý i klesavý let, zatáčky doleva a doprava o 360°. Vysvětlí Vám jak probíhá přiblížení a přistání. Doba přípravy se do délky letu nezapočítává, kromě vzletu a přistání pilotujete letadlo po celou dobu sami.

Pilotování letadla obsahuje

 • veškeré předletové přípravy (kontrola letadla, zakreslení trasy letu a instruktáž pilotování letadla)
 • soukromý let s pilotováním ve zvolené délce
 • let letadlem Cessna 152
 • vyhodnocení letu po přístání
 • spotřeba paliva služby zkušeného pilota
 • doba trvání zážitku včetně instruktáže 1-2 hodin

Pilotování neobsahuje

Dopravu na místo konání

Lokalita

Letiště Ostrava-Mošnov / Moravskoslezský kraj

Parametry letadla Cessna 152

Cessna 152 je lehký jednomotorový, dvousedadlový letoun, který patří k nejrozšířenějším letadlům tohoto typu. Cessna 152 je ideální letadlo pro vyhlídkové lety díky křídlům nad kabinou, které nebrání pasažérovi ve výhledu na krajinu a pod sebe.

 • letová rychlost 204 km/h
 • maximální letová výška 4480 m
 • dolet 768 km
 • rozpětí křídel: 10,2 m
 • délka 7,3 m
 • výška 2,6 m

Sezóna

Let s řízením letadla probíhá celoročně, kabina letadla je vytápěna. Letadlo je pouze pro vás a můžete si zvolit termín podle svého přání. Termín doporučujeme rezervovat minimálně 7 pracovních dní předem.

Počasí

Pilotování letadla je možné pouze za příznivých meteorologických podmínek. V případě nepřízně počasí budete o zrušení letu informováni nejpozději den předem do 21:00 a bude vám nabídnut jiný termín.

Omezení

Zážitek doporučujeme pouze osobám v dobrém zdravotním stavu. Zážitek není vhodný pro osoby, které mají strach z výšek. Pro pilotování letadla nejsou nutné žádné zkušenosti, pilotem ledadla se můžete stát už od 16 let. Osoby mladší 18 let pouze v doprovodu (nebo prokazatelným souhlasem) zákonných zástupců.

Doprovod

Pouze jako diváci, musí respektovat pokyny platné pro dané letiště a zdržovat se na místech, která jsou pro ně vyhrazena

Platnost poukazu

Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení.

Proč nakupovat zážitky na ww.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu, kdykoliv zážitek bezplatně vyměníme. Můžete se na nás spolehnout! Náš obchod vlastní certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na první místě a uděláme vše k Vaší spokojenosti.

Pilotování letadla Ostrava jako dárek

Certifikát na pilotování letadla posíláme v luxusním dárkovém balení.
Do dárkového balení nebo dárkové obálky vkládáme poukaz na zážitek, popis zážitku včetně instrukcí k rezervaci a věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám.

Proč nakupovat zážitky na www.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu - zážitek kdykoliv bezplatně vyměníme za jiný. Náš obchod vlastní nezávislý certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na prvním místě a uděláme vše k vaší spokojenosti. Zážitky prodáváme již od roku 2012.

Zážitky jako dárek

Dárkové baleníVěnovánívěnování srdce

Zážitek zašleme v luxusním dárkovém balení s otevíráním na magnety nebo v dárkové obálce. Součástí dárkového balení je nejen certifikát na zážitek, ale také popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám. Poukaz není na jméno, ale má unikátní kód, kterým se prokazujete. Rezervace se může udělat kdykoliv během roční platnosti poukazu, nejpozději však 2 měsíce před vypršením platnosti.

Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Vzory věnování k zážitku Způsob zabalení poukazu
Věnování Balení
Objednávka po telefonu Certifikát ověřeno zákazníky
Objednávka po telefonu
603 489 469
Ověřeno zákazníky
prověřený obchod
Způsoby dopravy Sdílení na facebooku
Doprava
Emailem: do 18:00
PPL: 1-2 dny
Zásilkovna: 2 dny
Česká Pošta: 2 dny
Připojte se k nám