Únikové hry v provozu

7. 5. 2020 07:59

Únikové hry opět v provozu, postupně se otevřeli veškeré únikové místnosti. Můžete se vydat do strašidelného domu duchů nebo třeba s celou rodinou do tajemného světa Wonderlandu.

Únikové hry v provozu

Veškeré únikové místnosti jsou otevřeny, je pouze potřeba dodržovat některé nařízení vlády jak ze strany hráčů, tak samozřejmě také ze strany provozovatelů. Jediné omezení pro hráče jsou roušky, ale naše hry jsou návykové a na nějaké roušky rychle zapomenete. Podívejte se na kompletní nabídku únikových her.

Jaké jsou současné podmínky únikových her?

DEZINFEKCE HERNÍHO PROSTŘEDÍ

Před každou hrou jsou veškeré kontaktní povrchy, předměty a nápovědy ve hrách ale i ve společných prostorách pečlivě dezinfikovány. A protože pečlivost vyžaduje čas, prodloužili jsme herní sloty tak, aby personál nemusel spěchat.

DEZINFEKCE HRÁČŮ A PERSONÁLU

Na recepcích je k dispozici neomezené množství bezoplachové dezinfekce na ruce v dávkovačích. Užití desinfekce je před hrou povinné pro všechny hráče, stejně jako mezi hrami pro veškerý personál.

IZOLACE TÝMŮ

Časy her jsou nyní rozloženy tak, aby se týmy na pobočkách nepotkávaly. Navíc jsme dočasně zrušili dělení toalet na pánské a dámské a nyní je dělíme dle her, takže WC nepoužije nikdo kromě členů Vašeho týmu.  V souvislosti s těmito opatřeními je nyní extrémně důležitá dochvilnost týmů!

ROUŠKY

Všichni hráči i personál budou mít po celou dobu návštěvy nasazenou roušku. Víme, že se nejedná zrovna o komfortní opatření, ale stále jde o jedno z nejúčinnějších a hlavně Vám garantujeme že ve hře za pár minut zapomenete, že nějakou roušku máte 

Pošlete tip svým blízkým Sdílejte tip na dokonalý zážitek!