Seskok padákem

Tandemový seskok z výšky až 4 kilometry, zažijte volný pád o rychlosti 200 km/h a následný zážitkový let na padáku. Tandemové seskoky nabízíme ve více lokalitách.

Největší adrenalin, který lze zažít. Tandemový seskok padákem je výzva pro největší odvážlivce, ale nemusíte se bát, v nabídce mám pouze ty největší profesionály v oboru, pro které je tandemový seskok běžný jako pro jiný jízda autem. Při tandemovém seskoku zažijte vyhlídkový let, volný pád a let na padáku, co víc si můžeme přát😉.

Jak tandemový seskok probíhá?

Po příchodu na letiště se vás ujme zkušený instruktor, který vás připraví na tandemový seskok padákem. Pozemní příprava na tandemový seskok trvá cca 20 minut. Během ní vás instruktor seznámí s celým průběhem tandemového seskoku. Vysvětlí vám, co se bude dít v letadle, při výskoku, během volného pádu, letu na padáku i při přistání. Pokud je vám vše jasné, můžete se vydat k letadlu. Během letu uvidíte z okna krajinu, se všemi zajímavostmi, a před samotným tandemovým seskokem si tak budete moci užít plnohodnotný vyhlídkový let. Pokud přece jen cítíte nějaké obavy, tandemový instruktor je připraven, je okamžitě rozptýlit - tandemový seskok je přece bezpečný adrenalin.


S letadlem vystoupáte do výšky až 4 200 metrů, dle lokality seskoku. Teď přichází ta nejkrásnější část celého seskoku, zažijete cca 1 minut volného pádu. Jedinečného pocitu, kdy se vznášíte ve stavu beztíže a při tom se řítíte k zemi rychlost přes 200 kilometrů za hodinu! Adrenalin i euforie dosahují v tu chvíli maxima.! Ve výšce 1500 metrů nad terénem tandemový pilot otevře hlavní padák. Od této chvíle letíte jen tichým nekonečným prostorem. Tandemový padák můžete sami řídit až do výšky 300 metrů nad terénem, kde si řízení opět převezme tandemový pilot, aby s vámi hladce a bezpečně přistál.

Samotné přistání je jako dopad při seskoku z výšky prvního schodu. První kontakt se zemí má tandemový pilot a ten vstřebá i tento nepatrný náraz. Blahopřejeme, zažili jste dokonalýýýýýý zážitek :-).

V naší nabídce najdete tandemový seskok v Příbrami, kde se skáče z výšky 4 200 metrů, jedná se o seskok z největší výšky v ČR. Ze stejné výšky zažijete tandemový seskok v Prostějově. Další lokality v naší nabídce je tandem v Jihlavě, kde se skáče z výšky 3 000 metrů a tandemový seskok v Hosíně u Českých Budějovic z výšky 4 000 metrů.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.