Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

 • Vyhlídkové lety Jihlava
Platnost poukazu 1 rok

Vyhlídkové lety Jihlava a okolí

Vyhlídkový let letadlem vám nabídne nevšední pohled na známá i neznámá místa Vysočiny z výšky. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru vyhlídkového letu sami, nebo tento nevšední zážitek darujte svým blízkým.

Kalendář
 • termín na přání
Počet osob
 • pro tři
Sezóna
 • celoročně
Doprovod
 • Ano
Cena zážitku: od 3 100

Koupit
Vyberte variantu
Zadejte počet kusů!

Jak vyhlídkový let z Jihlavy probíhá?

Abyste si Váš zážitek užili na maximum, je vhodné se na místo startu dostavit cca 10-15 minut před plánovaným startem. V odbavovací hale se nejprve prokážete platným poukazem, seznámíte se s pilotem, který vás poučí o chování během letu a společně s Vámi naplánuje let. Pak už jen usednete do kabiny letadla a po vzletu se budete kochat nevšedním pohledem na známá místa z výšky. Proleťte se s námi nad Jihlavu, Velké Meziříčí, Třebíč, Telč, Pernštejn, Žďár nad Sázavou, Polnou, Humpolec, Lipnici nad Sázavou, Velké Ďářko nebo Ransko. Směr letu je jen na Vás!

Vyhlídkový let letadlem obsahuje

 • soukromý vyhlídkový let ve zvolené délce
 • let letadlem Cessna 172
 • vyhlídkový let pro 3 osoby
 • profesionální pilot
 • celková doba trvání zážitku je cca 60 minut

Vyhlídkový let neobsahuje

Dopravu na místo startu

Lokalita

Letiště Jihlava / kraj Vysočina

Parametry letadla Cessna 172

Cessna 172 Skyhawk je lehký jednomotorový, hornoplošný, čtyřsedadlový letoun, který od roku 1956 vyrábí Cessna Aircraft Company. Byla vyvinuta z Modelu 170, který poprvé vzlétl roku 1947.

 • letová rychlost 203 km/h
 • maximální letová výška 4116 m
 • dolet 1272 km
 • rozpětí křídel: 10,90 m
 • délka 8,28 m
 • výška 2,72 m

Sezóna

Vyhlídkové lety probíhají celoročně, kabina letadla je vytápěna. Tento vyhlídkový let je pouze pro Vás, termín si proto můžete vybrat sami.

Počasí

Vyhlídkový let je možné uskutečnit pouze za příznivých meteorologických podmínek. V případě nepřízně počasí budete o zrušení letu informováni nejpozději den předem do 21:00 a bude Vám nabídnut jiný termín.

Omezení

Pro vyhlídkový let je nutný příznivý zdravotní stav. Vyhlídkový let může absolvovat každý bez ohledu na věk. U dětí do 10 let je vyžadován doprovod osoby starší 18 let. Děti do 15 let musí mít pro vyhlídkový let souhlas zákonného zástupce.

Doprovod

Pouze jako diváci, musí respektovat pokyny platné pro dané letiště a zdržovat se na místech, která jsou pro ně vyhrazena.

Platnost poukazu

Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení.

Proč nakupovat zážitky na ww.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu, kdykoliv zážitek bezplatně vyměníme. Můžete se na nás spolehnout! Náš obchod vlastní certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na první místě a uděláme vše k Vaší spokojenosti.

Vyhlídkový let Jihlava jako dárek

Certifikát na vyhlídkový let posíláme v luxusním dárkovém balení.
Do dárkového balení nebo dárkové obálky vkládáme poukaz na zážitek, popis zážitku včetně instrukcí k rezervaci a věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám.

Proč nakupovat zážitky na www.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu - zážitek kdykoliv bezplatně vyměníme za jiný. Náš obchod vlastní nezávislý certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na prvním místě a uděláme vše k vaší spokojenosti. Zážitky prodáváme již od roku 2012.

Zážitky jako dárek

Dárkové baleníVěnovánívěnování srdce

Zážitek zašleme v luxusním dárkovém balení s otevíráním na magnety nebo v dárkové obálce. Součástí dárkového balení je nejen certifikát na zážitek, ale také popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám. Poukaz není na jméno, ale má unikátní kód, kterým se prokazujete. Rezervace se může udělat kdykoliv během roční platnosti poukazu, nejpozději však 2 měsíce před vypršením platnosti.

Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Vzory věnování k zážitku Způsob zabalení poukazu
Věnování Balení
Objednávka po telefonu Certifikát ověřeno zákazníky
Objednávka po telefonu
603 489 469
Ověřeno zákazníky
prověřený obchod
Způsoby dopravy Sdílení na facebooku
Doprava
Emailem: do 18:00
PPL: 1-2 dny
Zásilkovna: 2 dny
Česká Pošta: 2 dny
Připojte se k nám