Vyhlídkový let letadlem

Vyhlídkový let letadlem nad českou krajinou je skvělým dárkem až pro 3 osoby. Nabízíme vyhlídkové lety nad hrady, zámky, městy v lukrativních lokalitách. V nabídce máme malá letadla pro 1 - 3 pasažéry i velká letadla až pro 5 osob.

Vyhlídkový let letadlem

Nejkrásnější pohled na svět je z horkovzdušného balónu a z letadla. Velkou výhodou letadla oproti balónu, je menší závislost na počasí a delší dolet, to znamená, že s letadlem toho více uvidíte. Létáme většinou z hornoplošníky, výhledu tedy nic nebrání a hlavně, můžete letět kam budete chtít.

Co můžete vidět?

Skvostný pohled na hrady a zámky během vyhlídkového letu z Příbrami.  Karlštejn a Křivoklát, zámek Konopiště či zřícenina hradu Žebrák, to vše uvidíte z výšky a kromě toho, také krásnou krajinu v okolí Příbramska. Na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami,využívají k vyhlídkovým letům dvou-místný hornoplošník Cessnu 152 a 4-místný hornoplošník Cessnu 172

Vyhlídkový let nad Českým rájem je nezapomenutelným zážitkem. Podívejte se z výšky na Trosky, Prachovské skály, Hrubou skálu, hrad Kost a další klenoty Českého ráje. V Českém ráji používají na vyhlídkové lety 4-místný hornoplošník Cessnu 172Celková váha pasažérů bez pilota, nesmí přesáhnout 330kg.

Vyhlídkový let Liberec nabízí především pohled v výšky na Ještěd, Liberec, Krkonoše, Jizerské hory, ale také můžete doletět až na Sněžku. V Liberci používají na vyhlídkové lety 4-místný hornoplošník Cessnu C-182PCelková váha pasažérů bez pilota, nesmí přesáhnout 340kg.

Vyhlídkový let z letiště v Jihlavě, nabízí pohled z ptačí perspektivy naTelč, Javořickou vrchovinou, Žirovnicí a Horní Cerekev nebo sledovat tok řeky Sázavy a navštívit Zelenou horu u Žďáru. Vyhlídkový let v Jihlavě je realizován dvou-místným hornoplošníkem Cessna 152 a 4-místným hornoplošníkem Cessna 172.

Vyhlídkový let v Brně, nabízí pohled z ptačí perspektivy na krásné Brno, proletíte se nad Pálavskými vrchy a Lednicko - Valtickým areálem, nebo opačným směrem na Moravský kras včetně Macochy. Vyhlídkový let v Brně je realizován 5-místným letadlem L 200 Morava a 4-místným letadlem Zlín Z-43.

Vyhlídkový let v Ostravě nabízí pohled na centrum Ostravy, Žermanická přehradu, krásné Beskydy, Lysá horu, Štramberk, Hukvaldy. V Ostravě používají na vyhlídkové lety 4-místný hornoplošník Cessnu 172Celková váha pasažérů bez pilota, nesmí přesáhnout 330kg.

Vyhlídkový let z Českých Budějovic do Českého Krumlova přes zámek Hluboká, melandr Vltavy i přes horu Kleť. Zejména pohled na Český Krumlov a zámek Hluboká je pastvou pro oči. V Českých Budějovicích používají na vyhlídkové lety 4-místný hornoplošník Cessnu 172Celková váha pasažérů bez pilota, nesmí přesáhnout 330kg.

Vyhlídkový let z letiště v Prostějově, nabízí pohled na Olomouc, horu Praděd, Plumlovskou přehradu i na hrad Bouzov. V Prostějově se vyhlídkové lety konají v 6-místným letounu Cessna 206H.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.