Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

 • Let vojenským proudovým letounem
Nejlepší cena
Platnost poukazu 1 rok

Let stíhačkou L-29 v Brně

Hledáte něco zcela nového a jedinečného? Vyzkoušejte zkušební výcvikovou lekci na L 29! Let vojenský proudovým letounem L 29 Delfín bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem! Vychutnejte si s námi pořádnou dávku adrenalinu v oblacích...

Cena zážitku: od 21 400

Koupit
Vyberte variantu

Doplňkové produkty k zážitku

Video sestříhané (internetové úložiště)2 000 Kč
Video nesestříhané (internetové úložiště)1 000 Kč
Zadejte počet kusů!

Co je to proudový letoun?

Letouny, které se používají pro zájemce o nevšední adrenalinový zážitek v ČR a jsou provozovány v civilním provozu jsou cvičné proudové letouny. Cvičné proudové letouny byly a některé ještě jsou ve vojenském letectvu české, dříve i československé, armády používány pro komplexní výcvik vojenských stíhacích, stíhacích – bombardovacích a průzkumných pilotů k získání zkušeností před vstupem do kabiny skutečného bojového letounu. Mezi takovéto letouny patří i L 29 DELFÍN. Stíhací letoun, hovorově stíhačka, slouží k vybojování vzdušné nadvlády nad nepřítelem ničením jeho letectva zejména ve vzduchu, ale i na zemi. Úkolem stíhacího-bombardovacího letounu, nebo-li bombardéru, je ničit nepřátelské prostředky jaderného napadení, letectvo na letištích, podpora pozemních vojsk a bombardování nepřátelského území. Většina těchto bojových letounů je jednomístná, pouze některé mají i druhé sedadlo pro operátora zbraňových systémů. Tudíž pokud Vám někdo řekne, že poletíte stíhačkou, není to pravda. My Vám poctivě nabízíme let ve cvičném proudovém letounu L 29 s bývalými piloty stíhaček a stíhacích bombardérů a zároveň dlouholetými učiteli létání na tomto letounu.

Jak let proudovým letounem probíhá?

Můžete se těšit na let cvičným proudovým letounem L 29 s bývalými piloty stíhaček a stíhacích bombardérů a zároveň dlouholetými učiteli létání na tomto letounu. Pokud si chcete Váš zážitek užít opravdu na plno, je vhodné se na ujednané místo dostavit alespoň 30 minut před dojednaným časem. Po krátkém pohovoru o Vašem zdravotním stavu se převléknete do letecké výstroje a seznámíte se s programem letu včetně instruktáže o kabině letadla. A pak už nic nebrání usednutí do kabiny letounu L 29 Delfín. Po vzletnuní a nutné adaptaci na reakce letounu budete moci zažít pocity pilotů stíhacích letadel i s několikanásobným přetížením včetně letové akrobacie!

Let proudovým letadlem obsahuje

 • Zapůjčení kombinézy stíhacích pilotů
 • Seznámení s letounem
 • Předletová příprava se zkušenými stíhacími piloty
 • Délka letu dle výběru - včetně letové akrobacie (záleží na Vašich fyzických možnostech a přání)
 • Poletový rozbor
 • Program letu trvá cca 2 hodiny

Let neobsahuje

Dopravu na místo startu

Lokalita

Letiště Brno - Tuřany / Jihomoravský kraj

Parametry proudového letounu L-29 Delfín

Aero L-29 Delfín (v kódu NATO "Maya") byl vojenský proudový cvičný letoun, který se během 60. let stal standardním cvičným proudovým letounem států Varšavské smlouvy. Šlo o první proudový letoun navržený a vyráběný v Československu.

 • posádka: 2 (žák, instruktor)
 • maximální rychlost: 655 km/h
 • dolet: 900 km
 • dostup: 11 500 m
 • délka: 10,81 m
 • rozpětí: 10,29 m
 • výška: 3,13 m

Sezóna

Let letounem L-29 Delfín probíhají celoročně. V chladnějším počasí je lepší se tepleji obléci a při nadměrném slunečném záření doporučujeme sluneční brýle s UV filtrem.

Rezervace

Zážitek se rezervuje vyplněním rezervačního FORMULÁŘE. Termín doporučujeme rezervovat 4 týdny předem.

Počasí

Let je možné uskutečnit pouze za příznivých meteorologických podmínek. Zhoršené počasí není pro let překážkou, ale za bouřek, silných srážek a špatných povětrnostních podmínkách se nelétá. Ideální počasí je však jasné či polojasné.

Omezení

Let proudovým letounem je vhodný pro osoby v dobré fyzické kondici, tento zážitek nedoporučujeme pro osoby s vysokým krevním tlakem a nemocemi srdce. Letu se můžou účastnit pouze osoby nad 18 let.

Doprovod

Pouze jako diváci, musí respektovat pokyny platné pro dané letiště a zdržovat se na místech, která jsou pro ně vyhrazena.

Platnost poukazu

Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení.

 

Proč nakupovat zážitky na www.dokonalyzazitek.cz

Jistota správného nákupu - zážitek kdykoliv bezplatně vyměníme za jiný. Náš obchod vlastní nezávislý certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Jste pro nás na prvním místě a uděláme vše k vaší spokojenosti. Zážitky prodáváme již od roku 2012.

Zážitky jako dárek

Dárkové baleníVěnovánívěnování srdce

Zážitek zašleme v luxusním dárkovém balení s otevíráním na magnety nebo v dárkové obálce. Součástí dárkového balení je nejen certifikát na zážitek, ale také popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru Vašim potřebám. Poukaz není na jméno, ale má unikátní kód, kterým se prokazujete. Rezervace se může udělat kdykoliv během roční platnosti poukazu, nejpozději však 2 měsíce před vypršením platnosti.

Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Výměna zážitku zdarma Garance nejnižší ceny
Vzory věnování k zážitku Způsob zabalení poukazu
Věnování Balení
Objednávka po telefonu Certifikát ověřeno zákazníky
Objednávka po telefonu
603 489 469
Ověřeno zákazníky
prověřený obchod
Způsoby dopravy Sdílení na facebooku
Doprava
Emailem: do 18:00
PPL: 1-2 dny
Zásilkovna: 2 dny
Česká Pošta: 2 dny
Připojte se k nám

 


5
Vít Bartek
5
5
Kvalita informací uvedených u zážitku
5
Spokojenost s průběhem zážitku
5
Přístup provozovatele zážitku
5
Celkový dojem ze zážitku