Dárkový poukaz na zážitky

Nevíte jaký zážitkový dárek, věnujte dárkový poukaz na zážitek dle vlastního výběru s platností 15 měsíců. Nabízíme zážitkové poukazy již od 1 000, i v této cenové relaci máme bohatý výběr zážitků.

Zážitkové dárky jsou stále oblíbenější. Na trhu je v současné době obrovský výběr zážitků, které můžete věnovat jako dárek. Pokud si nevíte s výběrem toho pravého zážitku rady, věnujte dárkový poukaz na zážitek dle vlastního výběru. Dárkový poukaz funguje formou kreditu, který jednoduše použijete při výběru vašeho vysněného zážitku. Samozřejmě můžete zvolit i dražší zážitek a rozdíl doplatit.

Jaký dárkový poukaz zvolit?

Nejnižší hodnota dárkového poukazu je 1 000,-. V této hodnotě máte poměrně omezené množství zážitkových dárků na výběr, ale i v této nejnižší hodnotě jsou zážitky, které nadchnou především děti. Jeden z nejoblíbenějších zážitků je svezení na pancéřovém kolosu BVP, pořádná paintballová bitva, dětská buggy nebo speleo úniková hra. Nemusíte nutně vybírat zážitky pouze do hodnoty 1 000,-Kč, číslo poukazu můžete použít jako kredit, stačí si vybrat jakýkoliv zážitek v jakékoliv hodnotě, v dalším kroku pouze vložít číslo poukazu a hodnota vašeho voucheru se vám z objednávky odečte, tak jednoduché to je.

Dárkový poukaz s nevjvyšší hodnotou v naší nabídce za 7 000,-. V této hodnotě u nás pořídíte většinu zážitků, můžete je i libovolně kombinovat. Podívejte se na kompletní nabídku zážitkových dárků, můžete filtrovat dle ceny a uděláte si tak představu v jaké hodnotě věnovat dárkový poukaz a třeba vám tam padne něco do oka a koupíte konkrétní zážitkový dárek, který stejně jako univerzální poukaz, můžete v případě potřeby použít na výměnu formou kreditu.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.