Adrenalinové zážitky

Zažijte nebo darujte adrenalinový zážitek, při kterém tuhne krev v žilách, troufnete si na největší výzvy pro odvážné? Strach, napětí a zrychlený tep, to vše u nás zažijete během adrenalinových zážitků.

Adrenalinový zážitek jako dárek

Adrenalinové dárky pro muže, ženy i děti, od méně adrenalinových po extrémy. Výzvy s pořádnou dávkou adrenalinu jsou velmi populární u mladší generace, ale to neznamená, že si osoby v důchodovém věku nedopřejí třeba tandemový seskok. Je to pouze otázka na co si troufnu a co bych chtěl zažít.

Jaké adrenalinové zážitky nabízíme?

Největší adrenalin je bezesporu tandemový seskok padákem, pozadu nezůstává Bungee jumping na laně. Oba zážitky ve vás probudí největší porci adrenalinu a emocí, ale jedná se bezpečné zážitky, jelikož si důkladně vybíráme od jakých společností budeme zážitky nabízet, proto v naší nabídce najdete pouze omezený výběr lokalit. Pokud je to na vás příliš velký adrenalin, vyzkoušejte let ve větrném tunelu. Unikátní letová komora, kde čelíte tomu nejhoršímu hurikánu o rychlosti přes 200km/h.

Ve vzduchu ještě chvilku zůstaneme a přesuneme se rovnou do letadla, ale pozor, není letadlo jako letadlo. Let akrobatickým letadlem je výzva jen pro silné žaludky, pokud se vám dělá špatně na kolotoči, tohle rozhodně nekupujte. Podobně je na tom let stíhačkou, ale to je zážitek z trochu jiné cenové kategorie.

Pojďme trochu níže, ale stále zůstáváme tak trochu ve vzduchu. Úžasný flyboarding propůjčí nadpřirozené schopnosti a dovolí vám létat nad vodní hladinou a skákat jako delfín, velký nářez, kde si určujete míru adrenalinu. A když už jsme na vodě musíme zmínit super rychlou loď Yamaha, která se řídí po Vltavě rychlostí až 100 km/h. A co třeba rovnou jachting na moři? Opravdovou lahůdkou je Canyoning nejen v Slovinsku a to není z vodních adrenalinových zážitků rozhodně všechno.

Zpět na vojnu, aneb, to nejlepší z armádních zážitků, co by to tak asi mohlo být? Znáte BVP bojové vozidlo pěchoty, neskutečně obratný pásový transportér, který dokáže neskutečně věci a právě na tomto pancéřovém kolosu vás svezeme. Je libo něco většího, tak co třeba rovnou tank? Nezaujal vás tank ani BVP, podívejte se na kompletní nabídku army zážitků. Tak trochu do vojenské tématiky řadíme i kurz přežití, naprosto úžasný zážitek, kterým vám může v životě hodně pomoci. I přesto, že je to hodně náročné, z kurzu přežití se vždy odchází s úsměvem na tváři a obohacení o nové zkušenosti. 

Klasickým adrenalinovým sportem je kurz Via ferrata nebo kurz lezení. Opačným směrem, tedy do podzemí se můžete společně s instruktorem vydat v Moravském krasu.

Mezi adrenalinové zážitky patří i hororová úniková hra. Nejvíce adrenalinu zažijete jednoznačně v únikové hře Poltergeist, která je hodnocena jak jedna z nejstrašidelnějších na světě. 

Adrenalin bezpečně

Všechny námi nabízené zážitky jsou bezpečné. Spolupracujeme pouze s prověřenými společnostmi, které disponují certifikací a používají nejmodernější bezpečnostní systémy. Zvláštní důraz byl kladen především při výběru provozovatelů tandemových seskoků a bungee jumpingu.

Co je to adrenalin?

Adrenalin je hormon stresové reakce, který připravuje tělo na výkon, nebo překonání větší výzvy než je bežná situace na jakou je tělo zvyklé. Adrenalin neboli hormo epinefrin, způsobuje zrychlený tep, rozšíření zornic a aktivuje potních žláz a to je důvod, proč se lidí při zvýšené adrenalinové zátěži více potí.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.