Army zážitky

Adrenalinové zážitky s armádní tématikou. Zkuste řídit tank nebo rychlé BVP, staňte se členem jednotky rychlého nasazení, projeďte se v terénu Hummerem, ukažte jak jste dobří střelci. Je to málo adrenalinu, zkuste kurz přežití.

Jízda tankem jako řidič nebo jako posádka, je to příliš pomalé, tak co zkusit BVP, rychlé a přesto projede vše co mu stojí v cestě. Je to na vás moc pancéřové a velké, jízda Hummerem H1 by mohla být to pravé. Chcete něco rychlejšího, tak co třeba let stíhačkou😁. Nezapomněli jsme ani na malé vojáky a připravili jsme programy, kde se malí vojáci pořádně vyřádí. Pokud hledáte zážitkový dárek🎁 s vojenskou tématikou, právě jste ho našli.

Jízda tankem neboli jízda na korbě tanku je adrenalinový zážitek, stačí se jen pořádně držet a užívat si jízdu na pancéřovém kolosu. Jízda probíhá s bojovým tankem T55 na tankodromu u Milovic. Chtěli byste tank řídit, na výběr máte vyprošťovací tank VT-55 nebo dražší variantu bojový tank T55.

Rychlejší a hbitější pásové obrněné vozidlo pěchoty, které znáte pod lidovým názvem BVP, můžete také řídit nebo zažít jízdu na korbě. Řízení BVP je velkou výzvou, pancéřový kolos vážící přes 13 tun pohání vznětový motor o výkonu 300 koní. Maximální rychlost BVP je 65 km/h, dokážete ho zkrotit? Svezení v BVP je vhodné i pro děti od 6 let v doprovodu dospělé osoby, oproti tanku jste téměř uvnitř BVP a není nutné se tak usilovně držet. Oba zážitky můžete zažít opět na tankodromu u Milovic, svezení v BVP navíc také v Ořechově u Brna.

SWAT trénink, staňte se na jeden den součástí jednotky rychlého nasazení a zažijte adrenalinový trénink S.W.A.T. Projdete nejrůznějšími praktickými i taktickými cvičeními, které si pak budete moci vyzkoušet v praxi při fingovaném osvobozování rukojmích.

Kurz přežití, tento zážitek by měl zažít každý, zažijete dobrodružství, které z hlavy jen tak nedostanete. Naučíte se orientovat v terénu, obstarat si jídlo i vodu, rozdělat oheň a další dovednosti, které jsou důležité k přežití v přírodě.

Hledáte něco zcela nového a jedinečného? Vyzkoušejte let stíhačkou! Let vojenský proudovým letounem L 29 Delfín bude pro vás nezapomenutelným zážitkem! 

Střelecký kurz v Ludvíkovicích nebo v Milovicích. Vyzkoušejte si širokou škálu zbraní při střelbě na terč. Budete střílet ze zbraní, které používají jednotky rychlého nasazení, agenti, vojáci a akční hrdinové. 

Paintball v nejlepších arénách v České republice. Vzrušující kulisu vám bude dělat komplex původních vojenských budov, podzemní bunkry, zákopy i reálné překážky na velkorysé ploše.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.