Bungee jumping

Zkuste s námi bungee jumping, bezpečný adrenalin s pořádnou dávkou emocí. Skáčeme z mostu, televizní věže v Harrachově, nebo z jeřábu. Bungee jumping můžete skočit sami, nebo v tandemu, společně přivázáni na jednom laně.

Co je to bungee jumping?

Víte jak údajně vznikl bungee jumping? Legenda vypráví o ženě, která se snažila uniknout před zlým manželem. Vyšplhala před ním na vysoký strom, kde si ke kotníkům uvázala liánu. Její manžel lezl za ní, ale dřív než ji mohl chytit, tak se žena vrhla střemhlav dolů. Muž bez rozmýšlení skočil za ní, ale na rozdíl od ženy se zabil.😥 Muži pak začali skoky provozovat a udělali si z toho obřadní rituál, jestli to bylo z úcty k odvaze oné ženy, nebo aby jim už žádná další neutekla, to už se bohužel neví.🤔 Bungee jumping doporučujeme také jako adrenalinový dárek. Tak hola hola, bungee jumping volá.

Kde skáčeme Bungee Jumping?

Bungee jumping v Chomutově, seskok z nejvyšího mostu v ČR. Pokud chcete zažít největší adrenalin, tak je Chomutov ta správná volba. Výška seskoku je cca 60 metrů. Všechny seskoky v nabídce od jediného provozovatele, který disponuje nejmodernějším vybavení a má v Bungee jumpingu největší zkušenosti. V Chomutově můžete skočit i v tandemu.

Bungee jumping z televizní věže skokanských můstů v Harrachově, je tak trochu netradiční místem k seskoku a to je přidanou hodnotou k zážitku. Skáče se z výšky cca 35 metrů, opět můžete zvolit seskok v tandemu. Televizní věž rozhodčích se náchazí přímo na skokanckých můstcích, výhledy jsou odtud nádherné.

Bungee jumping v Olomouci z jeřábu, skáče se z výšky 50 metrů. Seskoky jsou pouze 1x za rok, nejčastěji v létě.

Bungee jumping z jeřábu v Brně, skáče se z výšky 50 a neuvěřitelných 110 metrů!

Bungee jumping z jeřábu v Praze, i v hlavním městě můžete skočit z pořádné výšky 50 - 80 metrů.

Bungee jumping z jeřábu v Ostravě, výška seskoku 50 metrů.

Tak co, troufnete si na seskok? Skáčeme pouze s jednou společností, která je nejlepší v oboru a disponuje nejmodernějším vybavením pro seskoky. 

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.