Bungee jumping

Zkuste s námi bezpečný adrenalin, bungee jumping z mostu, z televizní věže skokanských můstků nebo z jeřábu, darujte pořádnou dávku emocí. Bungee jump můžete také zažít v tandemu, skočte spolu přivázáni na jednom laně.

Víte jak údajně vznikl bungee jumping? Legenda vypráví o ženě, která se snažila uniknout před zlým manželem. Vyšplhala před ním na vysoký strom, kde si ke kotníkům uvázala liánu. Její manžel lezl za ní, ale dřív než ji mohl chytit, tak se žena vrhla střemhlav dolů. Muž bez rozmýšlení skočil za ní, ale na rozdíl od ženy se zabil.😥 Muži pak začali skoky provozovat a udělali si z toho obřadní rituál, jestli to bylo z úcty k odvaze oné ženy, nebo aby jim už žádná další neutekla, to už se bohužel neví.🤔 Bungee jumping doporučujeme také jako adrenalinový dárek. Tak hola hola, bungee jumping volá.

Kde skáčeme Bungee Jumping?

Bungee jumping v Chomutově, seskok z nejvyšího mostu v ČR. Pokud chcete zažít největší adrenalin, tak je Chomutov ta správná volba. Výška seskoku je cca 60 metrů. Všechny seskoky v nabídce od jediného provozovatele, který disponuje nejmodernějším vybavení a má v Bungee jumpingu největší zkušenosti. V Chomutově můžete skočit i v tandemu.

Bungee jumping z televizní věže skokanských můstů v Harrachově, je tak trochu netradiční místem k seskoku a to je přidanou hodnotou k zážitku. Skáče se z výšky cca 35 metrů, opět můžete zvolit sesko v tandemu.

Bungee jumping v Olomouci z jeřábu, skáče se z výšky 50 metrů.

Bungee jumping z jeřábu v Brně, skáče se z výšky 50 a neuvěřitelných 110 metrů!

Bungee jumping z jeřábu v Praze, i v hlavním městě můžete skočit z pořádné výšky 50 - 80 metrů.

Bungee jumping z jeřábu v Ostravě, výška seskoku 50 metrů.

Tak co, troufnete si na seskok?

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.