Únikové hry

Nabízíme nejlépe hodnocené únikové hry, od strašidelných po dětské. Úniková hra je prostor, ze kterého se snažíte uniknout, nebo vyřešit záhadu. Únikovou hru je možné hrát ve dvou a více hráčích, v místnostech nebo ve venkovním prostředí.

Rozluštěte záhadu v domě duchů, utečte ze žaláře nebo poznejte pohádkovou zem Wonderland. Nejpropracovanější únikové hry u kterých se budete neskutečně bavit, nebo dokonce hodně bát.

A co je to úniková hra?

V týmu 2 a více osob se ocitnete v herním prostředí a pokusíte se v určeném limitu vyřešit záhadu nebo uniknout z místnosti. Únikovky dále dělíme na vnitřní a venkovní, přitom venkovní se dále dělí na klasické a s mobilní aplikací. 

Pokud zvolíte únikovou hru s mobilem, má to jednu velkou výhodu, je jen na vás, kdy se rozhodnete za dobrodružstvím vyrazit. Stačí si jen stáhnout aplikaci a mít dostatečnou kapacitu baterky. S mobilem v ruce se procházíte danou trasou a řešíte různé hádanky a úkoly. Klasická venkovní úniková hra je příběh, který v reálném čase prožijete. Setkáváte se s dobovými postavami, které jsou nedílnou součástí příběhu. 

Jaké únikové hry máme v nabídce?

Nabízíme různé žánry, hororové, dětské, nebo třeba inspirované filmem. Základem únikové hry je uniknout z místnosti, nebo vyřešit záhadu. Nabízíme hry, kde se jedná pouze o to, dostat se ze zajetí, z vězení, nebo dokonce z domu. Některé únikovky jsou založené na příběhu, pátráte a snažíte se vyřešit záhadu, nebo v roli detektiva, řešíte zapeklitý případ.

Největší výběr únikových her je v Praze

V Praze skutečně najdete největší množství nejlépe hodnocených her v České republice. Můžete se stát detektivem ve hře Opus Magnum a pokusit se odkrýt odkaz významného prvorepublikového vědce, jehož objev by mohl obrátit svět vzhůru nohama? Skvělou rodinou zábavou je fantastický svět Wonderlandu, tento tajemný svět je vytvářený fantazií všech živých bytostí – dětmi, dospělými, ale třeba i zvířaty, zkrátka všemi, kteří mají představivost a dokážou snít. Na světě však už zůstalo jen několik málo portálů, kterými se můžete do tohoto tajemného světa dostat…
U fantazy světu zůstaneme a vydáme se rovnou na záchranu galaxie, řeč je samozřejmě o kultovním filmu Star Wars, kterým je úniková hra inspirována a již samotné kulisy vás dokonale vtáhnou do světa hvězdných válek.

Z trochu jiného soudku jsou hororové hry SAW, Dům duchů a hlavně Poltergeist. Zatím co první zmíněná je inspirována slavným hororem a spíše je zde kladen důraz na zábavu, u druhý dvou se budete vyloženě bát. Dokonce Poltergeist je považována za jednu z nejděsivějších únikových her v Evropě.

Únikové hry mimo Prahu

Nejen v Praze se nachází skvělé únikovky, dokonce jedna z nejlepších a nejoriginálnějších je v Tvrzi Malešov u Kutné hory. Hra inspirována počítačovou Kingdom Come. Jedná se o revoluční únikovou hru, která vás na 3 hodiny přenese do středověku. Budete řešit záhady, hádanky a prožívat tajemný příběh plný zvratů. To vše v unikátních prostorách středověké tvrze Malešov, obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete.

Další netradiční úniková hra pro celou rodinu se nachází přímo v Moravském krasu, kde na vás čeká zcela jednoduchý úkol, dokážete uniknout z jeskyně? S rodinou také můžete vyrazit na skvělou venkovní únikovou hru Král pašeráků, strhující zážitek plný adrenalinu a napětí v drsné krušnohorské krajině. Vašim úkolem bude výhodně nakoupit a propašovat zboží za hranice, ale pozor na hlídky, které se vás za každou cenu pokusí zastavit.

Baví vás pevnost Boyard? Přímo v Terezíně se nachází nejrozsáhlejší místnosti, kde budete plnit úkoly alá pevnost Boyard. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.