Zážitkové dárky

Zážitkové dárky pro muže, ženy i děti, vyberte si z naší nabídky zážitků, které si budou dlouho pamatovat👍. Zážitek je víc, než jen pouhý hmotný dárek, u nás zážitkový dárek i s originálním věnováním✅

Proč zážitkový dárek? 

Zážitky nebudou zabírat místo na poličce a zbytečně se na ně nebude prášit, nebudou viset na ramínku nepoužité a někde překážet. Naopak, budou to ty nejkrásnější vzpomínky, ke kterým se budete rádi a často vracet a nikdo vám je už nevezme. Je to dárek s jistotou, protože si ho může kdykoliv jednodušše vyměnit za jiný. U nás navíc zážitek věnujte v dárkovém balení a s originálním věnováním, které si sami v našem editoru vytvoříte, tohle vám zkátka nikdo jiný nenabídne.

Zážitkový dárek pro muže

Vybrali jsme pro vás nejlepší zážitkové dárky pro muže. Snad každý muž touží usednout za volant Ferrari nebo Lamborghini. Pro ty co upřednostňují jízdu v pořádným terénu, je tu jízda Hummerem nebo dokonce Tatrou Truck Trial. Chcete něco ještě většího? Co třeba bojový tank:-). Máte doma odvážlivce, darujte tandemový seskok padákem nebo bungee jumping s pořádnou dávkou adrenalinu. Nadšence do letadel jistě potěšíte kurzem pilotování letadla, pokud by se létání bál, darujte reálný letecký simulátor. Mysleli jsme i na nebojsy a připravili nabídku nejstrašidelnějších únikových her a tady se rozhodně bát budou.

Zážitkový dárek pro ženy

Myslíte si, že ženy obecně touží po novém mixéru nebo vysavači? Omyl, i ženy chtějí něco zažít a nemusí to být pouze pobyt nebo wellness. Mnoho žen touží řídit pořádně rychlé auto nebo zkrotit pořádný kolos jako je závodní Tatra nebo třeba BVP. A co adrenalin? Právě u tandemových seskoků a Bungee jumpingu je z celkového počtu skákajících mnoho žen, adrenalin opravdu není jenom pro chlapi. Pravda je, že u žen na plné čáře vede let horkovzdušným balónem, ale to se není čemu divit, pohled na svět z ptačí perspektivy je ten nejkrásnější.

Zážitkový dárek pro děti

V dnešní době je fenomén mobil nebo počítač, tedy zejména hraní her a i to se dá propojit se zážitkem. Například si můžou přímo zahrát únikovou hru na motivy slavné hry Kingdom Come a pokud potřebuji držet mobil v ruce, máme v nabídce venkovní únikové hry s mobilem. Pro ty co rádi hrají na počítači simulátory, máme naprosto úžasné simulátory dopravních letadel i závodních aut. Zážitky máme i pro sportovně založené děti, nebo fanoušky sportovních aut, kde mohou usednout na horké sedadlo spolujezdce.

Rozlučka se svobodou

Speciální kategorie zážitků vhodných jako dárek rozlučka se svobodou pro nevěstu nebo ženicha. U nás najdete i speciálně vytvořený balíček kombinující více zážitků na jednom místě. Například pro rozlučka pro ženicha v Praze bude ideální v Kolbenově ulici, kde máme v jedná budově únikovou hru se 30 místnostmi a v podzemních garážích sportovní auta, občerstvení samozřejmě také zajistíme. Rozlučka pro nevěstu je připravena v Hustopečích, program je právě uzpůsoben pro nezapomenutelnou rozlučku.

A to není vše, u nás můžete vybírat zážitky pro dva i pro celou rodinu a pokud si nechcete lámat hlavu, jaký zážitek vybrat, věnujte dárkový poukaz s výběrem zážitku na přání.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.