Zážitky pro Seniory

Zážitky pro aktivní seniory, nebo požitkáře. Darujte let balónem, wellness pobyty, ale i adrenalinové zážitky, u nás si každý vybere ten správný dárek pro seniory.

Hledáte dárek pro tátu, mámu, babičku nebo dědu, u nás si vyberete zážitky pro aktivní seniory i pro požitkáře. Proč by si nemohl senior skočit tandemový seskok, zažít akrobatický let a další adrenalinové zážitky. V nabídce máte také zvýhodněné pobyty pro seniory, wellness procedury a relaxace jistě potěší. Ideální dárek pro babičku a dědu je ten, který stráví společně s vnoučaty, co třeba pohádková vesnička?

Jaké zážitky pro seniory u nás najdete?

Nejoblíbenějším zážitkový dárek pro seniory je pobyt. Připravili jsme samostatnou kategorii nejvhodnějších pobytů pro seniory, ale vybírat můžete samozřejmě zážitkový dárek z kompletní nabídky pobytů, co třeba pivní lázně nebo pobyt na zámku? V nabídce najdete také pobyty s vnoučaty, Pohádková vesnička jistě všechny potěší a stane se na dlouho nezapomenutelným pobytem. Akčnější dovolená, kterou si všichni jistě užijí je plavba Hausbótem po Vltavě.

Druhým nejčastěji kupovaným zážitkovým dárkem je vyhlídkový let balónem a pokud by se přeci jenom báli vstoupit do koše, vyberte jim vyhlídkový let letadlem. Proč nezvolit adrenalinový zážitek, pokud zdraví a hlavně záda a klouby dobře slouží, můžete darovat třeba tandemový seskok.

Vybírat samozřejmě můžete z kompletní nabídky zážitků, žádný věkový limit u nás nehledejte, jen je potřeba zvážit, co je pro danou osobu vhodné. Pokud si nejste jisti vhodným dárkem, věnujte dárkový poukaz. Pokud vyberete konkrétní zážitkový dárek a nebude to zrovna ono, co si představovali, můžou si ho u nás jednoduše vyměnit za jiný.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.