Stav beztíže

Vyzkoušejte si stav beztíže! Chtěli byste vědět, co se stane, když přestane působit zemská přitažlivost, nebo zažít jedinečný pocit z volného pádu do vzduchoprázdna. To a mnohem víc můžete zažít s našimi zážitky! Vychutnejte si dokonalou porci adrenalinu.

Kde zažít stav beztíže?

Ideální místo, kde si vyzkoušíte stav beztíže je let ve větrném tunelu v Praze. Unikátní letová komora umožňuje vznášení v prostoru díky obrovskému větráku, který žene vzduch o rychlostí až 270 km/h. 

Krátký stav beztíže při bungee jumpingu a to ve fázi dopadu a zpětného návratu diky pružnosti lana. Na malý moment přestane působit zemská přitažlivost na vaše tělo. Něco podobného zažijete během výstřelu z lidského praku. Velmi krátké stavy beztíže během akrobatického letu letadlem nebo stíhačkou při rychlých změnách při akrobacii.

Volný pád při tandemovém seskoku není přímo stav beztíže, ale má k němu velice blízko. Doba od výskoku z letadla do otevření padáku, jen tak plachtíte ve vzduchu, ale zemská přitažlivost na vás samozřejmě stále působí. Stav beztíže i přesto zažijete na velmi krátkou dobu při otevření padáku.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.