Hororová úniková hra

Hororová úniková hra, kde se bude opravdu bát. Odvážíte se vstoupit do domu duchů, přijít na kloub záhadnému experimentu Poltergeist, dokážete utéct ze středověkého žaláře?

Hledáte únikovou hru, kde se budete bát? Některé únikové hry patří do adrenalinu a nemusí to být pouze na základě strašení různými efekty či herci. V naší nabídce samozřejmě najdete i ty děsivé a dokonce jednu, která je považována za jednu z nejděsivějších na světě. Adrenalinové únikové hry můžete věnovat jako dárek všem co mají pro strach uděláno. Neradi se bojíte, ale chcete si zahrát, navštivte kategorii s kompletní nabídkou únikových her všech možných žánrů.

Nejděsivější únikové hry

Jednoznačně nejděsivější nejen v České republice je úniková hra Poltergeist a věřte, že tady zažijete pořádnou porci adrenalinu, jakou cenu jste ochotni zaplatit za vlastní zvědavost? Existují totiž i dveře, které by raději měly zůstat zavřeny!

Druhou nejstrašidelnější je úniková hra Dům Duchů, odvážíte se vstoupit do domu, který ukrývá děsivá tajemství?

Vyzkoušejte si naší nejdrsnější únikovou hru ÚTĚK ZE ŽALÁŘE. Ocitnete se v atmosférickém prostředí stovky let starého středověkého vězení. Záleží nejen na vaší bystrosti, ale i šikovnosti a zručnosti, jestli bude váš únik před hrozivým žalářníkem úspěšný?

Hra SAW inspirována slavným hororem není vyloženě děsivá, ale postará se o pořádnou dávku adrenalinu, každý se přeci chce dostat z pasti, které připravil pro návštěvníky naprostý šílenec. Autentické prostředí únikových místností dodá tu správnou atmosféru.

A to není vše, adrenalin jistě zažijte při záchraně z Titanicu nebo při návratu do středověku kam vás zavede skvělá úniková hra Kingdom Come. Dokážete si představit, že jste zůstali v jeskyni bez světla a musíte se zachránit z věčné tmy?

Co je to úniková hra?

Místnost neboli escape room, prostředí odkud máte za úkol uniknout, vyřešit záhadu nebo dosáhnout jiného cíle v daném čase. Počátky únikových her byly založeny pouze na řešení rébusů a většinou se odehrávaly v jedné místnosti. Postupem času přicházely na trh nové projekty, kde bylo více místností, objevovali se nové trendy, kde bylo vaším jediným úkolem prostě uniknout. Postupně se na trhu objevují i venkovní únikové hry, u některých je nutné používání telefonů. Uvidíme, kam se do budoucna bude ubírat trh únikových her.

Podívejte se na kompletní nabídku únikových her.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.