Zážitky pro dva

Zážitky pro dva jako dárek na Valentýna, k výročí, svatební dar a ke všem možným příležitostem. Nabízíme romantické i adrenalinové zážitkové dárky pro páry, které společně užijí.

Zážitky pro dva ideální jako dárek na Valentýna, výročí svatby a samozřejmě jako svatební dar. Najdete jistě mnoho příležitostí obdarovat manžele, přátelé, zamilovaný pár a atd.

Jaké zážitky pro dva si společně užijete?

Privátní let balónem pouze pro vás dva, vychutnejte si soukromý let nad českou krajinou a nemusí to být pouze horkovzdušným balónem, podobný pohled na krásnou krajinu z ptačí perspektivy uvidíte během vyhlídkového letu.

Adrenalinové zážitky pro dva, spolu se to lépe zvládne při tandemovém bungee jumpingu z mostu, vydat se můžou do 40 metrů hluboké propasti a vyzkoušet si speleologii v Moravském krasu. Svým způsobem je i tandemový seskok padákem pro dva, každý bude mít svého tandem pilota a minimálně v letadle před seskokem, budou pocity sdílet společně a možná se uvidí i při samotném seskoku.

Nejčastěji kupovaným dárkem pro dva jsou pobyty, můžete darovat tradiční hotely včetně wellness, nebo zvolit něco trochu netradičního jako je víkend na jachtě či plachetnici, pobyt na zámku, pivní lázně nebo třeba pronájem hausbótu.

Velkou výzvou i vzájemným testem bude jistě kurz přežití, jak se zachovají v situaci, kdy se musí spolehnout sami na sebe. Pro milovníky přírody a adrenalinu, nabízíme skvělý canyoning ve Slovinsku nebo Rakousku. Podobný zážitek najdete i v České republice, jen to nebude ve vodě, ale trochu výš, kurz Via ferrata si spolu náramně užijí.

K levnější zážitkům pro dva patří výlet na kánojí po Vltavě z Rožmberku do Českého Krumlova a pokud preferují větší výzvy, věnujte jim jízdu na paddleboardu na stejné trase.

Nemůžeme opomenout únikové hry, které jsou rozhodně skvělým dárek pro dva. Na výběr jsou různé žánry od filmových pro skutečné horrorové. V nabídce najdete i únikovou hru Prison Island ve stylu Pevnosti Boyard. Zážitky pro dva jsou ideální také jako svatební dar pro novomanžele. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.