Zábava, kurzy, simulátory

Zábava, hry, simulátory a kurzy pro všechny fanoušky zážitků. V této kategorii si můžete vybrat únikovou hru, reálný simulátor, kurz, workshop a další zábavný aktivity, vhodné tako jako dárek.

Zážitkové aktivity a workshopy

Zábava se zážitky všeho druhu. Můžete zažít taneční kurz ve stylu Stardance, vyrazit do zábavního parku nebo na únikovou hru. Adrenalin a zábavu zažijete při canyoningu a na via ferratách, zkrátka široká nabídka zábavních zážitků, určitě si u nás vyberete ten pravý zážitek pro sebe nebo jako dárek.

Zážitky jsme rozdělili do několika kategorií

Únikové hry, v týmu 2 a více osob se ocitnete v herním prostředí a pokusíte se v určeném limitu vyřešit záhadu nebo uniknout z místnosti. Únikovou hru můžete hrát v takzvaných únikových místností nebo ve venkovním prostředí. V nabídce máme únikové hry pro děti, s filmovou a herní tématikou, výzvy alá pevnost Boyard, nebo horrové, kde se opravdu bát budete.

Zábavní park, které dítě by nechtělo navštívit Legoland nebo Disneyland. A nejsou to pouze zmíněné parky, v nabídce máme i největší zábavní park v Německu Europa park a také trochu jinak zaměřený Serengeti park.

Povolání na zkoušku, splňte si svůj dětský sen a staňte se divadelním hercem, zpěvačkou, bagristou, ošetřovatelem v zoo, nebo dokonce pilotem letadla, zkrátka vším čím jste nejen jako děti chtěli být :-)

Sportovní zážitky, aneb sportem ku zdraví. Sportovní zážitky všeho druhu, při který je potřeba vynaložit trocha toho úsilí.

Zážitkové kurzy, chcete se stát divadelním hercem na zkoušku, vyzkoušet taneční trénink, který absolvují hvězdy Stardance nebo se přidat k zásahové jednotce a strávit jeden den po boku profesionálů. Rádi vaříte, máme pro vás nabídku kurzů vaření a pečení. Zážitkový kurz, který by měl navštívit každý začínající a mírně pokročili řidič je škola smyku, velmi užitečný, ale zároveň také zábavní zážitek.

Neuvěřitelně reálné simulátory s plně funkčními přístroji. Téměř jako ve skutečnosti budete pilotovat dopravní letadlo, vrhnete se do zuřivé bitvy se stíhačkou, nebo si za závodíte na automobilovém simulátoru. Vyberte si za naší nabídky reálných simulátorů.

Vojenské zážitky při kterých si dáte pořádně do těla. Troufnete si na trénink SWAT, nebo dokonce na kurz přežití?

Vodní sporty, kde se opravdu namočíte. Vyzkoušejte neuvěřitelný flyboarding, surfujte na umělé vlně, nebo zažijte divokou jízdu motorovým člunem.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.