Gurmánské zážitky

Nabízíme neodolatelné gurmánské zážitky, ochutnejte degustační menu připravené nejlepšími kuchaři, vyrobte si vlastní výbornou čokoládu, naučte se připravit to nejlepší sushi nebo ochutnejte kolekci rumů z celého světa.

Gurmánské zážitky v naší nabídce

Fantastické degustační menu v Tančícím domě s neopakovatelným výhledem na Prahu. Restaurace Ginger & Fred se nachází v 7. patře Tančícího domu a nabídne vám nejen moderní architektonické prostředí, ale především nevšední zážitek pro vaše chuťové buňky.

Dokonale vyladěné thajské degustační menu si můžete dopřát i v restauraci Café Buddha v pražských Vršovicích. Dopřejte svým chuťovým pohárkům nevšední zážitek orientální kuchyně. Thajské menu pro vás připraví thajští kuchaři, zažijete chuťovou extázi.

Degustace není pouze o jídle, u nás si můžete vybrat i degustaci rumu, ginu nebo pálenek a likérů.

Po skvělém degustační menu, by to chtělo odpočinek a relaxaci. Na to je ideální volba gurmánských pobytů, kde si kromě degustačního menu, dopřejete i další zážitky. Chtěli byste umět takové lahůdky připravit? V našich kurzech vaření se naučíte připravovat opravdové delikatesy. Vyrobte si vlastní čokoládu z prvotřídních surovin a co si vyrobíte, to si taky sníte.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.