Teambuilding aktivity

Připravíme pro vás nezapomenutelný teambuilding na míru. Nabízíme pobyty, hry, zážitky, i netradiční teambuildingové aktivity, které vyžadují spolupráci v týmu, stmelí kolektiv a pobaví kolegy nebo obchodní partnery. Inspirujte se naší nabídkou týmových aktivit, nebo se na nás rovnou obraťte s konkrétními požadavky na teambuilding pro vaší firmu či kolektiv.

Co je to teambuilding?

Smyslem teambuildingu je navázání osobního vztahu a týmové spolupráce. Stručně řečeno, vybraná aktivita je vlastně společně prožitý zážitek, který je ideálním nástrojem, jak se vzájemně lépe poznat, nebo se naučit lépe spolupracovat. Nabízíme teambuildingové aktivity, kde je nutná spolupráce k splnění úkolu, hry a souboje, kde naopak jde o soupeření mezi kolegy, nebo aktivity pro společnou zábavu. Dalším používaným stmelovacím nástrojem, jsou pobyty různého zaměření, často doplněné o další zážitky.

Teambuilding pro malou firmu

Nejjednodušší je zajištění teambuildingu pro malou firmu do 6 osob. Vybrat si můžete téměř jakýkoliv zážitek z naší kompletní nabídky. U malých firem jsou oblíbené únikové hry, jízdy sportovními auty, nebo netradiční kurz přežití.

Teambuilding pro velké firmy

Větší akce jsou samozřejmě náročnější na plánování. Ideální místo pro konání teambuildingu pro větší počet osob a nejméně náročné na realizaci, je Surf Aréna, Větrný tunel, nebo úniková hra s 30 místnostmi inspirovaná pevností Boyard. Kromě zážitkových aktivit, zajistíme catering a další doplňkové služby. Zařídit lze téměř vše, od jízdy se sportovními auty na okruhu po zážitkový pobyt přímo na míru. V Praze jsme schopni uspořádat velkou akci kombinující jízdu sportovními auty a únikovou hrou ve stylu pevnosti Boyard včetně cateringu a to vše na jednom místě.

Jak vybrat správnou teambuildingovou aktivitu?

Důležité je vědět, co od teambuildingové aktivity očekáváte, chcete kolegy naučit spolupracovat, pak je ideální úniková hra Kingdom Come, Prison Island nebo úniková hra v Terezíně. V těchto hrách je důležitým aspektem k vyřešení úkolu právě spolupráce v týmu. K tomuto účelu je také vhodný paintball.

Je účelem dopřát kolegům zábavu, aby si odpočinuli od práce, pak je to zcela jednoduché, Surf Aréna, Větrný tunel, jízdy sportovními auty a další aktivity v naší nabídce. Ale pokud chcete něco víc, aby poznali sami sebe, vyberte si u nás kurz přežití.

Zajistíme téměř cokoliv, třeba let balónem nebo letadlem, pobyty, simulátory, poptávce se meze nekladou a pokud to bude jenom trochu možné, zrealizujeme jakékoliv přání.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.