Wellness pobyty pro dva

Vyberte si z naší nabídky dokonalý wellness pobyt pro dva a zažijte dny naplněné relaxací. Wellness hotely důkladně vybíráme tak, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší. Užijte si u nás wellness pobyt s masáží, koupelí, vířivkou, saunou v hotelu nebo na zámku.

Jak vybrat wellness pobyt pro dva?

Každý si představuje dokonalý wellness pobyt jinak. Někdo upřednostňuje prostředí, kde stráví krásné chvíle procházkami a relaxací a někdo vyhledává vyloženě na wellness procedury. Nabízíme wellness pobyty s masážemi, vířivkou, saunováním a dalšími procedurami. Chcete něco navíc, podívejte se na nabídku wellness pobytů na zámku, kde si kromě relaxace užijete krásné zámecké pokoje a prostředí.

Do wellness hotelu nebo rovnou na zámek

Wellness pobyt na zámku okouzlí svým prostředím, historické pokoje s atmosférou časů dávno minulých dodají wellness pobytu punc výjimečnosti. Zámecké wellness pobyty najdete v Praze odkud je to jen kousek do centra a je jen na vás, zda zůstanete v okolí zámku nebo se vydáte navštívit krásnou Prahu. Kousek od Ostravy najdete zámek Zábřeh, kde si můžete dopřát pivní lázeň ve středověkém sklepení. Ubytování si můžete vybrat zámecké nebo levnější variantu v podkrovních pokojích.
Kouzelné místo nabízí zámek Loučeň s unikátními labyrinty. Wellness je zde omezené na vnitřní bazén a saunu.

Proslulé jihočeské město Třeboň nabízí unikátní květinový hotel s ubytováním v květinových pokojích. V tomto hotelu nabízíme wellness balíček s privátní vířivkou a saunou.

Na jižní Moravě v Hustopečích nabízíme wellness pobyty nejen pro vinaře, se vstupem do Wine wellness centra přímo v hotelu a jelikož jsme ve vinařském kraji, můžete se těšit na skvělá vína.

I pivní lázně jsou wellness pobytem

Pivní lázně jsou nejoblíbenějším wellness pobytem, doporučujeme pivní lázně v Plzni, hotel Bahenec v krásném prostředí Beskyd, který u nás najdete jako pivní lázně v Beskydech. Nemůžeme opomenout již zmíněný pobyt s pivní koupelí v historickém sklepení zámku Zábřeh u Ostravy.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.