Wellness pobyty pro dva

Vyberte si z naší nabídky dokonalý wellness pobyt pro dva a zažijte dny naplněné relaxací. Wellness hotely důkladně vybíráme tak, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší. Užijte si u nás wellness pobyt s masáží, koupelí, vířivkou, saunou v hotelu nebo na zámku.

Jak vybrat wellness pobyt pro dva?

Každý si představuje dokonalý wellness pobyt jinak. Někdo upřednostňuje prostředí, kde stráví krásné chvíle procházkami a relaxací a někdo vyhledává vyloženě na wellness procedury. Nabízíme wellness pobyty s masážemi, vířivkou, saunováním a dalšími procedurami. Chcete něco navíc, podívejte se na nabídku wellness pobytů na zámku, kde si kromě relaxace užijete krásné zámecké pokoje a prostředí.

Do wellness hotelu nebo rovnou na zámek

Kouzelné místo nabízí zámek Loučeň s unikátními labyrinty. Wellness je zde omezené na vnitřní bazén a saunu. Ubytování je v maximálním luxusu v historických pokojích přímo na zámku. Zámecký pobyt nabízí Wichterle s důrazem na luxusním wellness koupele v historkém sklepení. 

Proslulé jihočeské město Třeboň nabízí unikátní květinový hotel s ubytováním v květinových pokojích. V tomto hotelu nabízíme wellness balíček s privátní vířivkou a saunou.

Netradiční wellness pobyt nabízíme v kempu pod tvrzí Malešov. Jedná se o glampingové stany na téma středověku s moderním vybavení a bylinné koupely v kamené vaně. 

I pivní lázně jsou wellness pobytem

Pivní lázně jsou nejoblíbenějším wellness pobytem, doporučujeme pivní lázně v Plzni, hotel Bahenec v krásném prostředí Beskyd, který u nás najdete jako pivní lázně v Beskydech. Nemůžeme opomenout již zmíněný pobyt s pivní koupelí v historickém sklepení zámku Zábřeh u Ostravy.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.