Adrenalinové sporty

Nabízíme adrenalinové a extrémní sporty při kterých tuhne krev v žilách. Vydejte se s námi do jeskyně na speleo ferratu, zažijte parádní canyoning nebo třeba let ve větrném tunelu. V nabídce máme adrenalinové sporty pro jednotlivce, páry, pro partu přátel i celé rodiny.

Co jsou to adrenalinové sporty?

Adrenalinové sporty nejsou jen pro vyznavače adrenalinu, téměř každý sport je tak trochu adrenalin. Například úžasný canyoning zvládnou i začátečníci, stačí umět plavat. Náročnější výzvou je speleo ferrata, kde se spouštíte na dno propasti a vyžadujete trochu techniky a síly. Mezi adrenalinové sporty řadíme také větrný tunel a surf arénu a to samozřejmě není vše. Adrenalinové sporty můžete věnovat jako zážitkový dárek.

Jaké adrenalinové sporty máme v nabídce?

Létání nad vodou, neboli Flyboarding. Létat nad vodní hladinou jako super hrdina? A přeci je to možné, Jetpack, hoverboard nebo flyboard jsou adrenalinové vodní zážitky, které umožňují doslova se vznášet nad vodní hladinou, kdo neviděl neuvěří :-).

Zážitkový kurz na Via ferratě Pastýřská stěna v Děčíně nebo na Vodní bráně v Semilech, pro začátečníky i mírně pokročilé. Dobrodružství, kde se naučíte základy lezení a jištění na Via ferratě.

Paintballová bitva v nejlepších arénách v České republice. Vzrušující kulisu vám bude dělat komplex původních vojenských budov, podzemní bunkry, zákopy i reálné překážky na velkorysé ploše.

Tandemový seskok padákem pod kontrolou zkušených tandem pilotů. Zažijte volný pád z výšky až 4 000 metrů, maximální adrenalin, který můžete zažít.

Staňte se speleologem na zkoušku a vydejte se s námi na průzkum jeskyně. Jako skutečný speleolog vydáte pod vedením zkušeného speleologa na adrenalinové dobrodružství. 

Velkolepé dobrodružství v kaňonech, vyzkoušejte s námi canyoning. Adrenalinové skoky do smaragdových tůní, sjíždění vlastním tělem přírodní tobogány, plavání v průzračné vodě, slaňování, zkrátka zážitek na celý život. Prohlédněte si kompletní nabídku adrenalinových zážitků, které můžete věnovat jako dárek.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.