Adrenalinové sporty

Nabízíme adrenalinové sporty při kterých tuhne krev v žilách. Vydejte se s námi do jeskyně na speleo ferratu, zažijte parádní canyoning nebo třeba let ve větrném tunelu.

Adrenalinové sporty nejsou jen pro vyznavače adrenalinu, téměř každý sport je tak trochu adrenalin. Například úžasný canyoning zvládnou i začátečníci, stačí umět plavat. Náročnější výzvou je speleo ferrata, kde se spouštíte na dno propasti a vyžadujete trochu techniky a síly. Mezi adrenalinové sporty řadíme také větrný tunel a surf arénu a to samozřejmě není vše. Adrenalinové sporty můžete věnovat jako zážitkový dárek.

Jaké adrenalinové sporty máme v nabídce?

Létání nad vodou, neboli Flyboarding. Létat nad vodní hladinou jako super hrdina? A přeci je to možné, Jetpack, hoverboard nebo flyboard jsou adrenalinové vodní zážitky, které umožňují doslova se vznášet nad vodní hladinou, kdo neviděl neuvěří :-).

Zážitkový kurz na Via ferratě Pastýřská stěna v Děčíně nebo na Vodní bráně v Semilech, pro začátečníky i mírně pokročilé. Dobrodružství, kde se naučíte základy lezení a jištění na Via ferratě.

Paintballová bitva v nejlepších arénách v České republice. Vzrušující kulisu vám bude dělat komplex původních vojenských budov, podzemní bunkry, zákopy i reálné překážky na velkorysé ploše.

Tandemový seskok padákem pod kontrolou zkušených tandem pilotů. Zažijte volný pád z výšky až 4 000 metrů, maximální adrenalin, který můžete zažít.

Staňte se speleologem na zkoušku a vydejte se s námi na průzkum jeskyně. Jako skutečný speleolog vydáte pod vedením zkušeného speleologa na adrenalinové dobrodružství. 

Velkolepé dobrodružství v kaňonech, vyzkoušejte s námi canyoning. Adrenalinové skoky do smaragdových tůní, sjíždění vlastním tělem přírodní tobogány, plavání v průzračné vodě, slaňování, zkrátka zážitek na celý život.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.