Jízda na okruhu

Zážitková jízda na okruhu, polygonu a na autokrosové trati. Necháme vás řídit závodní speciály, sportovní auta nebo formuli, na závodním okruhu Autodrom Brno, Autodrom Most a Slovakiaring.

Nabízíme jízdy na závodním okruhu

Jezdíme s okruhovými speciály na okruhu Autodrom Brno, Slovakiaringu nebo na okruhu Autodrom Most. V nabídce máme také autokrosové areály, kde půjčujeme závodní buginy, nebo vozíme v závodním speciálu Subaru. V nabídce najdete i letištní plochy, které jsou ideální pro jízdu formulí a testování rychlosti. V této kategorii najdete nejvhodnější dárky pro motoristické fanoušky a fanynky.

Závodní okruh se většině zdá jako ideální místo na zážitkovou jízdu autem, ale má to i své velké nevýhody. Jelikož se nedá jízda na okruhu pojistit, není to vhodný prostor pro jízdy drahými supersporty. Zatímco vjetí do kačírku v ochranné zóně se závodním autem není žádný problém, u supersportu vás to bude stát spoustu peněz. Škrábanec na laku třeba u Ferrari je otázkou desítek tisíc. 

Z tohoto důvodu, jízdy v supersportech na velkém okruhu nenabízíme. Řízení supersportu si můžete bezpečně užít na polygonech, nebo na dálnici, jde především o zrychlení, nikoliv o jízdu smykem. Na velkém okruhu si bez omezení zajezdíte v závodním autě nebo s vlastním automobilem během volných jízd.

Autodrom Brno

Masarykův okruh v Brně je nejdelším závodním okruhem v České republice. Délka jednoho kola je 5 430 metrů, nejdelší rovinka 636 metrů, na okruhu si užijete celkem 14 zatáček.

Na velkém závodním okruhu jezdíme testovací jízdy se závodním BMW a jelikož se jedná o závodní auto, nemusíte se bát, že by vás někdo omezoval v rychlosti. Jediná možnost, jak si užít ostrou jízdu s autem na okruhu je právě tento testovací den. 

Ještě větší zážitek v programu ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU. Pokud si myslíte, že umíte jezdit, nebo jste absolvovali testovací jízdy, můžete se směle vrhnout do amatérského závodu. Vše je kompletně zajištěné, budete jezdit opět se závodním speciálem BMW. Ničeho se bát nemusíte, po celou dobu jízdy je s vámi ve voze zkušený závodní pilot na místě spolujezdce. Prohlédněte si kompletní nabídku jízda na okruhu AUTODROM BRNO.

Autodrom Most

Závodní okruh Autodrom Most je oproti Masarykově okruhu techničtější, na délce 4 212 metrů najdete celkem 21 zatáček. Nejdelší rovinka je zde oproti Brnu ještě delší, maximální rychlost si tu dopřejete až na 792 metrů dlouhé rovince.

Jízdy na tomto okruhu pořádáme stejné jako na Autodromu Brno, opět si tu můžete užít dokonalé testovací jízdy, nebo rovnou program ZÁVODNÍKEM NA ZKOUŠKU.

Jízdy na autokrosovém okruhu

Autokrosové areály nabízí adrenalinové jízdy na šotolině. Celkem ve čtyřek autokrosových areálech půjčujeme závodní buggy. Tento zážitek je vhodný spíše pro zkušenější řidiče, autokrosové dráhy jsou jedinečným místem, kde můžete jezdit i smykem. Jízda buggy je jeden ze nejlepších automobilových zážitků, který si můžete užít v Přibicích u Brna, Přerově, Dolním Bousově a v Sedlčanské kotlině.

Jízda na letišti

Ideální prostor pro bezpečnou jízdu ve vyšších rychlostech. V pevně stanovených termínech jezdíme na letišti Kámen u Pelhřimova a v Trenčíně. Na letišti Kámen si můžete užít jízdu ve Formuli F4 nebo s Ariel Atom jedním z nejrychlejších supersportů na světě. 

Stejná nabídka platí pro Trenčín, ale navíc zde můžete vyzkoušet závodní Porsche, BMW, nebo Mustanga. Na letištní okruhu je vytvořena dráha, abyste si mohli vyzkoušet vysokou rychlost na rovinkách a bezpečně i zatáčky s velkorysým prostorem.

Jízda na polygonu

V pevně stanovených termínech jezdíme na polygonu Autodromu Most a Autodromu Brno. Nejedná se o velký závodní okruh! Polygony mají výhodu havarijního pojištění, nebo dokonce zbavení jakékoliv spoluúčasti. Polygony jsou naprosto bezpečné a z toho důvodu zde jezdíme i s Ferrari a Lamborghini. Nevýhodou jsou krátké rovinky, vyzkoušíte si tedy pouze zrychlení, nikoliv vyšší rychlosti.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.