Jízda na okruhu

Zážitková jízda na okruhu, polygonu nebo na autokrosové trati. Necháme vás řídit závodní speciály, sportovní auta nebo formuli. V nabídce máme i závodní okruhy Autodrom Brno, Autodrom Most a Slovakiaring.

Jezdíme s okruhovými speciály na okruhu Autodrom Brno, Slovakiaringu nebo na okruhu Autodrom Most. V nabídce máme také autokrosové areály, kde půjčujeme závodní buginy, nebo vozíme v závodním speciálu Subaru. Jízda na okruhu je také oblíbeným dárkem pro fandy motorsportu. 

Testovací jízdy se závodním BMW nabízíme na okruhu Autodrom Brno a na okruhu Autodrom Most. Testovací jízdy jsou vždy pod dohledem instruktora, který sedí na místě spolujezdce. K dispozici je závodní speciál BMW.

Závodníkem na zkoušku se můžete stát ve vytrvalostních amatérských závodech a to bez nutnosti závodní licence, stačí být alespoň průměrným řidičem a zažijete nevšední zážitek za volantem závodního speciálu BMW. Amatérské závody se pořádají na okruhu Autodrom Brno, Slovakiaringu a na okruhu Autodrom Most.

Jízda na autokrosovém okruhu v Dolním Bousově, Přerově a v Přibicích u Brna, kde si můžete vyzkoušet řídit závodní buggy, ale není to rozhodně žádná sranda, ostrá bugina dokáže jezdit zatáčky smykem a neustále se vám snaží vytrhnou volant z rukou. V Sedlčanské kotlině si také můžete vyzkoušet závodní buggy, ale navíc se zde konají jízdy v závodním Subaru na horkém sedadle spolujezdce.

Na Slovakiaringu můžete zažít jízdu za volantem Formule F4, nebo závodními speciály Ford Mustang, Porsche a BMW.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.