Jízda v rally autě

Staňte se spolujezdcem v rally a zažijte adrenalinovou jízdu při rychlostních zkouškách. Chcete raději rally auto řídit? Vyberte si z naší nabídky rally zážitků.

Jízda v rally autě je snem všech automobilových fanoušků i fanynek. Vyberte si z naší nabídky rally zážitků, nabízíme svezení, můžete se dokonce stát i navigátorem v rally na zkoušku. Chcete si vyzkoušet řídit auto na rally, není problém, v naší nabídce najdete i tento druh zážitku.

Rally zážitky v naší nabídce

Jízda na horkém sedadle spolujezdce v závodním Subaru na autokrosovém okruhu v Sedlčanské kotlině, která kombinuje asfalt a šotolinu. Sveze vás automobilový závodník, který jezdí volné poháry v rally.

Chcete si vyzkoušet pocity spolujezdců v rally na rychlostní zkoušce? I tento zážitek máme v nabídce, posadíme vás do závodního Subaru na horké sedadlo spolujezdce a zažijete svůj nefalšovaný rally zážitek na rychlostních zkouškách opravdového závodu. Nabízíme různé lokality, kde se konají rally závody, Sosnová, rally Předotice, Bechyně, Milovice, Bělá pod Bezdězem a Dolní Třebonín.

Rally jezdcem na zkoušku v Plzni, kde si vyzkoušíte řízení závodních speciálů Ford. Kombinace řízení a svezení na letištní rychlostní zkoušky, která je naprosto bezpečná a proto zde nejsou vyžadovány předchozí zkušenosti v rally.

Chcete si vyzkoušet jaké to je řídit rally ikonu? V Českém Krumlově je pro vás připravené upravené Subaru WRX STi. Není to sice jízda na uzavřené rychlostní zkoušce, ale můžete si být jisti, že z auta vystoupíte se širokým úsměvem :-). Připravte se na pořádnou kanonádu ze závodních výfuků a na konci své jízdy zažijete také adrenalinovou jízdu na sedadle spolujezdce. Jeden z nejlépe hodnocených zážitků.

Dva nesmiřitelný rivaly Subaru a Mitsubishi si můžete porovnat na polygonu v Brně nebo na polygonu Autodromu Most. Zejména Mitsubishi, které se používalo přímo na závody je velkým zážitkem, zkrotit 500 koní dá pořádně zabrat.

Do kategorie rally zážitků jsme také zařadili jízdu v závodní buggy na autokrosovém okruhu v Dolním Bousově, Přerově a v Přibicích u Brna. Tento zážitek nabízíme také v Sedlčanské kotlině, kde navíc můžete zažít autokrosový trénink s mistrem ČR.

Netroufáte si řídit závodní speciál, zkuste reálný simulátor auta v Praze, na které trénují závodníci, nebo pohyblivý simulátor auta v Brně.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.