Zážitkové pobyty

Zážitkové pobyty všeho druhu, ubytujeme vás na zámku, vrátíme se do středověku, nebo si svůj pobyt můžete užít na hausbótu. Nabízíme také zážitkové pobyty pro děti, co třeba pohádková vesnička?

Co si představit pod pojmem zážitkový pobyt? Svým způsobem by to mohl být jakýkoliv pobyt v naší nabídce, ale přeci jenom jsme do této kategorie zařadili pobyty, které jsou něčím výjimečné.

Zámecký pobyt nabízí nádherné ubytování v historických pokojích přímo na zámku, kde zažijete atmosféru časů dávno minulých. Pod pojmem zážitkový pobyt si můžeme představit wellness procedůry a v některých případech v kombinaci s luxusním ubytováním jako je pobytový balíček přímo na zámku s pivní koupelí. Příkladem výjimečného pobytu je bezesportu pobyt v Tančícím domě v luxusním pokoji s výhledem na starou Prahu. 

Nejzážitkovější pobyt by mohl být pronájem Hausbótu na Vltavě, co víc si přát než plout i spát na řece v luxusním Hausbótu, který si navíc sami řídíte. V nabídce máme také pronájem plachetnice nebo dokonce luxusní jachty na Lipně. Ještě větší zážitek je plavba na jachtě v Chorvatsku s naším kapitánem, tak už víte jaký zážitkový pobyt si u nás vyberete?

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.