Zážitkové pobyty

Netradiční zážitkové ubytování, na které jen tak nezapomenete! Dobrodružství i zábava během nevšedního pobytu pro dva i pro celou rodinu. Klikněte a dozvíte se víc

Netradiční pobyt

Co si představit pod pojmem zážitkový nebo netradiční pobyt? Svým způsobem by to mohl být jakýkoliv pobyt v naší nabídce, ale přeci jenom jsme do této kategorie zařadili ubytování, které jsou něčím výjimečné, netradiční.

Zámecký pobyt v historických pokojích je zážitek sám o osobě, ale přesto nabízíme k zámeckým pobytům něco navíc, ať už se jedná o wellneess, labyrinty a další atrakce v parku, nebo o luxusní večeři. Nezapomenutelným pobyt v Tančícím domě, luxusní pokoje s výhledem na starou Prahu, káva na terase s ještě luxusnějšími výhledy, skvělá gastronomie a v neposlední řadě netradiční budova Tančícího domu dělá tento pobyt výjimečným.

Z jiného soudku je zážitkový pobyt v Pašerácké chatě. Luxus tu rozhodně nehledejte, ale za to autentický zážitek v bývalé pašerácké chatě, která se nachází na polosamotě v krásném prostředí Krušných hor. Součástí pobytu je opět autentická úniková hra Král pašeráků nebo Emigrace z Československa, skvělý zážitek pro partu přátel a hlavně pro celou rodinu. 

Canyoning se spaním v kempu nebo chatkách. Není tak úplně pobyt, ale spíš dokonalá dovolená. Jistě jste už slyšeli o úžasném dobrodružství zvaném Canyoning? Plnohodnotné adrenalinové dobrodružství ve slovinských nebo italských soutěskách s vodopády a průzračnými jezírky je vhodné i pro úplné začátečníky, program lze přizpůsobit zkušenostem skupiny. 

Velmi netradiční pobyt bez střechy nad hlavou, bez postele, luxusního jídla, přesto zážitek na celý život. Kurz přežití v divočině nejlépe vystihuje pojem netradiční zážitkový pobyt. 

Nezapomenutelný zážitkový pobyt na plachetnici nebo dokonce v luxusní jachtě na Lipně. Ještě větší zážitek je plavba na jachtě v Chorvatsku s naším kapitánem, tak už víte jaký zážitkový pobyt si u nás vyberete?

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.