Zážitky v okolí

Nechce se vám za zážitky jezdit daleko, využijte naší nabídky a vyberte si zážitek ve vašem městě a v nejbližším okolí. V seznamu kategorie najdete nejdůležitější města, kde jsme schopni nabídnout větší počet zážitků.

Kam za zážitky?

Za zážitky nemusíte cestovat daleko, snažíme se nabídkou zaplnit dostatečně všechny kraje a věříme, že se nám to podařilo. Vyberte si kraj nebo přímo město z nabídky a najděte se zážitek v nejbližším okolí. Nejvíce zážitků pochopitelně najdete v hlavním městě, ale i ostatní lokality mají rozhodně co nabídnout.

Zážitky Praha

Zážitky v Praze všeho druhu, na cokoliv si vzpomenete, v Praze jistě najdete. Široká nabídka únikových her, najdete zde dokonce nejděsivější hru nejen v České republice. V Praze najdete také nejpropracovanější letecké simulátory, zejména letecký simulátor Boeingu je skutečně dechberoucí. Nejširší nabídka supersportů přímo v Praze, unikátní Surf aréna, Větrný tunel a další pestrá nabídka zážitků. Jediné co byste v Praze hledali marně je let horkovzdušným balónem, za tímto skvělým zážitkem už musíte trochu cestovat, ale ne moc daleko, kousek od Prahy je Karlštejn nebo Konopiště. 

Zážitky Brno

Zážitky v Brně jsou pochopitelně spojené s Autodromem Brno a s vínem. V nabídce najdete pobyty s vinnou degustací, jízdy autem na okruhu, ale také druhý nejlepší letecký simulátor v České republice a nejpropracovanější simulátor stíhačky. Oproti Praze se můžete na Brno podívat z výšky, respektive z horkovzdušného balónu nebo z letadla. Pouze v Brně nabízíme skvělý zážitek let stíhačkou.

Zážitky Ostrava

Ostrava se z pohledu zážitků může pochlubit areálem, kde je možné řídit závodní Tatru, Hummer H2, driftovat nebo se přihlásit na školu smyku a to vše na jednom místě. Opět se na Ostravu nebo nedaleké Beskydy můžete podívat pěkně z výšky. Ještě bychom měli doporučit skvělý zámecký hotel, odkud se můžete vydávat za zážitky v Ostravě  a okolí.

A tak je to víceméně ve všech regionech, každý region může nabídnou něco víc a něco naopak bude chybět. Téměř v každé lokalitě můžete letět horkovzdušným balónem nebo letadlem, ubytovat se atd.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.