Degustační menu

Chtěli byste ochutnat degustační menu připravené těmi nejlepšími kuchaři? Degustační zážitek bude skvělým dárkem pro všechny labužníky a milovníky zážitkové gastromie.

Degustační zážitek

Degustační menu jako dárek pro páry, přátelé nebo třeba rovnou jako svatební dar. Zážitková gastronomie musí být připravena od profesionálních kuchařů, kteří dbají na každý detail servírovaného pokrmu. Nechte se překvapit a poznat dosud nepoznané, možná budete překvapení jaké kombinace chutí dokáží vytvořit nejlepší kuchaři. Přejeme dobrou chuť.

Jaké degustační menu najdete v naší nabídce?

Vychutnáte si dokonale vyladěné degustační menu s jedinečným výhledem na Hradčany a Pražský hrad. Pokud chcete své mlsné jazýčky nadchnout a ohromit, je restaurace v 7. patře Tančícího domu tím, co hledáte! Restaurace Ginger & Fred je moderní architektonickou restaurací se svěže pojatým interiérem, korunovaným fantastickým výhledem na Prahu. Degustační menu v Tančícím domě je v průběhu roku odměňováno a využívá sezónních surovin...

Pochutnáte si na skvělém thajském degustačním menu, plném autentických chutí. Tým profesionálních kuchařů pro vás připraví jídlo podle tradičních receptů, které nasbírali při cestách po Asii. Přes osm let se toulali po Asii, aby vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili se od pravých thajských babiček, které vaří již od útlého dětství. Vybrali jejich nejlepší starobylé recepty a přizpůsobili je k obrazu Café Buddha. Během této cesty získali dvě světová ocenění.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.