Degustační menu

Degustační menu připravené nejlepšími kuchaři pro labužníky a milovníky jídla. Degustační zážitek jako dárek pro dvě osoby, potěšte mlsné jazýčky perfektně připraveném menu.

Degustační menu jako dárek pro páry, přátelé nebo třeba rovnou jako svatební dar. Naše nabídky degustačních menu je vždy připraveno od profesionálních kuchařů, kteří dbají na každý detail servírovaného pokrmu. Nechte se překvapit a poznat dosud nepoznané. Přejeme dobrou chuť.

Jaké degustační menu najdete v naší nabídce?

Vychutnáte si dokonale vyladěné degustační menu s jedinečným výhledem na Hradčany a Pražský hrad. Pokud chcete své mlsné jazýčky nadchnout a ohromit, je restaurace v 7. patře Tančícího domu tím, co hledáte! Restaurace Ginger & Fred je moderní architektonickou restaurací se svěže pojatým interiérem, korunovaným fantastickým výhledem na Prahu. Degustační menu v Tančícím domě je v průběhu roku odměňováno a využívá sezonních surovin...

Pochutnáte si na skvělém thajském degustačním menu, plném autentických chutí. Tým profesionálních kuchařů pro vás připraví jídlo podle tradičních receptů, které nasbírali při toulkách po Asii. Přes osm let se toulali po Asii, aby vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili se od pravých thajských babiček, které vaří již od útlého dětství. Vybrali jejich nejlepší starobylé recepty a přizpůsobili je k obrazu Café Buddha. Během této cesty získali dvě světová ocenění.

Degustační menu na zámku připravené týmem známého kuchaře Ondry Slaniny. Myslíte si, že vaše chuťové buňky už nic nepřekvapí? To jste na omylu, degustační menu od Ondry Slaniny a jeho týmu vás určitě dostane.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.