Degustační menu

Chtěli byste ochutnat degustační menu připravené těmi nejlepšími kuchaři? Degustační zážitek bude skvělým dárkem pro všechny labužníky a milovníky zážitkové gastronomie. Zveme vás na nejlepší degustační menu, kde si zaručeně pochutnáte.

Kam na degustační menu?

Výběr restaurace je zásadní pro celkový zážitek. Víme, kde si zaručeně pochutnáte a budete si zážitek užívat všemi smysly. Skvělou volbou je degustační obědové menu nebo zážitková večeře v Tančícím domě, kde kromě skvělého jídla připravené týmem okolo Ondřeje Slaniny, si užijte dokonalé výhledy na Prahu. 

Máte raději orientální kuchyni, pak je jasnou volbou thajské degustační menu v pražské restauraci Pru 58. Opět se můžete těšit na stylově vybavenou restauraci a dokonale připravené thajské menu. Nejlepší menu mimo Prahu vám připravím v Dolních Kounicích, můžete se těšit na skvělé menu připravené talentovaným kuchařem. 

Degustační menu jako dárek pro páry, přátelé nebo třeba rovnou jako svatební dar. Zážitková gastronomie musí být připravena od profesionálních kuchařů, kteří dbají na každý detail servírovaného pokrmu. Nechte se překvapit a poznat dosud nepoznané, možná budete překvapení jaké kombinace chutí dokáží vytvořit nejlepší kuchaři. Přejeme dobrou chuť.

Jaké degustační menu najdete v naší nabídce?

Vychutnáte si dokonale vyladěné degustační menu s jedinečným výhledem na Hradčany a Pražský hrad. Pokud chcete své mlsné jazýčky nadchnout a ohromit, je restaurace v 7. patře Tančícího domu tím, co hledáte! Restaurace Ginger & Fred je moderní architektonickou restaurací se svěže pojatým interiérem, korunovaným fantastickým výhledem na Prahu. Degustační menu v Tančícím domě je v průběhu roku odměňováno a využívá sezónních surovin...

Pochutnáte si na skvělém thajském degustačním menu, plném autentických chutí. Tým profesionálních kuchařů pro vás připraví jídlo podle tradičních receptů, které nasbírali při cestách po Asii. Přes osm let se toulali po Asii, aby vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili se od pravých thajských babiček, které vaří již od útlého dětství. Vybrali jejich nejlepší starobylé recepty a přizpůsobili je k obrazu Café Buddha. Během této cesty získali dvě světová ocenění.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.