Pobyty pro páry i rodinu

Ty nejúžasnější pobyty pro dva, i pro celou rodinu! Hledáte něco výjimečného, netradiční ubytování pro vaše blízké? Nabídneme vám unikátní hotely, zámecké pobyty i skvělé wellness

Výjimečné ubytování?

Hledáte něco výjimečného, netradiční ubytování, na které se nezapomíná? Právě takové pobyty vám můžeme u nás nabídnout. Výjimečnost není pouze o tom, na jakém místě se ubytujete, hlavní je, to co zažijete. Někdo preferuje wellness, skvělou gastronomii a někdo pobyt na netradičním místě.

Můžeme vám nabídnout skvělé wellness hotely s bazény, Whirpool, masážemi a procedurami pro zdraví, odpočinek a krásu. Nabízet wellness nestačí, pokud bude v hotelu pouze průměrná kuchyně, okolí hotelu bude nezajímavé, zkazí to celý dojem pobytu. Ukázkovým příkladem výjimečného pobytu je Tančící dům, skvělé místo, nádherné pokoje s ještě úžasnějším výhledem a naprosto skvělá gastronomie.

Samozřejmostí musí být dokonale připravené pokoje a ochotný personál, který se bude snažit udělat pro hosta maximum, náš host, náš pán. A právě personál může všechno pokazit, nebo naopak, udělat pobyt ještě více nezapomenutelným.

Pobyty s dětmi by měl splňovat přísná dětská kritéria, zkrátka, kdo se nenudí, nezlobí. Dětský úsměv jistě zajistí pobyt v Pohádkové vesničce, nudit se rozhodně nebudou na plachetnici nebo hausbótu.

Pobyty pro seniory jsou nabízeny za sníženou cenu, ale většinou je možné rezervovat si pouze termín mimo svátky a ve všední dny. Pokud tedy hledáte víkendový pobyt, zvolte jinou kategorii.

Hledáte romantický pobyt pro dva? U romantických pobytů jsme se zaměřili na luxusnější pokoje a výbornou gastronomii. Romantický pobyt je velmi oblíbeným dárek na Valentýna, k výročí nebo jako svatební dar. Součástí pobytu by měla být večeře a nejlépe při svíčkách. Za nejromantičtější ubytování je považován pobyt na zámku, ale třeba takový pobyt v Tančícím domě, je jeden z těch nejromantičtějších.

Netradiční ubytování

Zážitkové pobyty jsou vždy něčím výjimečné a tak trochu netradiční, nebo zaměřené na prožitek samotný. Můžete si pronajmout jachtu nebo dokonce hausbót. Velkým zážitkem je bezesporu pobyt v zámeckém pokoji, ale může to být i tradiční hotel se zážitkovým programem. Ukázkovým příkladem netradičního pobytu je zážitek v pašerácké chatě s tematickou únikovou hrou, nebo pobyt na plachetnici.

Nevíte, jaký pobyt je ten pravý? Věnujte univerzální Poukaz na pobyt, ideální řešení, pokud si nejste jisti svým výběrem. Darujte dárkovou poukázku v konkrétní hodnotě s výběrem pobytu na přání.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.