Pobyty pro dva i pro celou rodinu

Ty nejúžasnější pobyty pro dva, i pro celou rodinu! Hledáte něco výjimečného, netradiční ubytování pro vaše blízké? Nabídneme vám unikátní hotely, zámecké pobyty i skvělé wellness. Prohlédněte si naše tipy na skvělé zážitkové ubytování.

Výjimečné pobyty pro dva

Hledáte dokonalý pobyt pro dva, zážitkové ubytování, na které se nezapomíná? Ať už vybíráte pobyt se skvělým wellness, mimořádnou gastronomií nebo jen netradiční místo, kde se můžete ubytovat... v naší nabídce si jistě vybere každý. 

Můžeme vám nabídnout skvělé wellness hotely s bazény, whirlpool, masážemi a procedurami pro zdraví, odpočinek a krásu. Nabízet wellness nestačí, pokud bude v hotelu pouze průměrná kuchyně, okolí hotelu bude nezajímavé, zkazí to celý dojem pobytu. Ukázkovým příkladem výjimečného pobytu je Tančící dům, skvělé místo, nádherné pokoje s ještě úžasnějším výhledem a naprosto skvělá gastronomie.

Samozřejmostí musí být dokonale připravené pokoje a ochotný personál, který se bude snažit udělat pro hosta maximum, náš host, náš pán. A právě personál může všechno pokazit, nebo naopak, udělat pobyt ještě více nezapomenutelným.

Pobyty s dětmi by měl splňovat přísná dětská kritéria, zkrátka, kdo se nenudí, nezlobí. Dětský úsměv jistě vykouzlí zájezd do Disneylandu, , nudit se rozhodně nebudou ani na plachetnici nebo při splouvání Vltavy na raftu.

Pobyty pro seniory jsou nabízeny za sníženou cenu, ale většinou je možné rezervovat si pouze termín mimo svátky a ve všední dny. Pokud tedy hledáte víkendový pobyt, zvolte jinou kategorii.

Hledáte romantický pobyt pro dva? U romantických pobytů jsme se zaměřili na luxusnější pokoje a výbornou gastronomii. Romantický pobyt je velmi oblíbeným dárek na Valentýna, k výročí nebo jako svatební dar. Součástí pobytu by měla být večeře a nejlépe při svíčkách. Za nejromantičtější ubytování je považován pobyt na zámku, ale třeba takový pobyt v Tančícím domě, je jeden z těch nejromantičtějších.

Netradiční ubytování

Zážitkové pobyty jsou vždy něčím výjimečné a tak trochu netradiční, nebo zaměřené na prožitek samotný. Můžete si pronajmout jachtu nebo plachetnici. Velkým zážitkem je bezesporu pobyt v zámeckém pokoji, ale může to být i tradiční hotel se zážitkovým programem. Současným trendem je Glamping, luxusně vybavené stany s postelí a často také s koupelnou. Glamping nabízíme v Bechyni, Beskydech a netradiční na téma středověku pod tvrzí Malešov.

Nevíte, jaký pobyt je ten pravý? Věnujte univerzální Poukaz na pobyt, ideální řešení, pokud si nejste jisti svým výběrem. Darujte dárkovou poukázku v konkrétní hodnotě s výběrem pobytu na přání.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.