Pobyty pro páry i rodinu

Nabízíme pobyty pro páry i pro celou rodinu, vybrat si můžete wellness pobyt v hotelu nebo třeba na zámku. U nás také najdete zážitkový pobyt na jachtě nebo hausbótu, pivní lázně i romantický pobyt s večeří. Připravili jsme pro vás pobytové balíčky, které jsou výrazně výhodnější než samotné ubytování.

Jaké pobyty máme v nabídce?

Wellness pobyty pro relaxaci a odpočinek. Součástí hotelu je wellness zóna, kde si můžete dopřát masáže, saunu, Whirpool nebo bazén. Je zde kladen důraz na služby a procedury, ubytování může být i ve standardním pokoji, který poskytne vše potřebné. V nabídce jsou samozřejmě také luxusní pokoje.

Romantický pobyt pro dva, nabízí většinou luxusnější nebo designové pokoje. Romantický pobyt je velmi oblíbeným dárek na Valentýna, k výročí nebo jako svatební dar. Součástí pobytu by měla být večeře a nejlépe při svíčkách. Za nejromantičtější ubytování je považován pobyt na zámku, ale třeba takový pobyt v Tančícím domě jeden z těch nejkrásnějších.

Zážitkové pobyty jsou vždy něčím vyjímečné a tak trochu netradiční, nebo zaměřené na prožitek samotný. Můžete si pronajmout jachtu nebo dokonce hausbót. Velkým zážitkem je bezesporu pobyt v zámeckém pokoji, ale může to být i tradiční hotel se zážitkovým programem.

Pobyty s dětmi by měl splňovat přísná dětská kritéria, zkrátka, kdo se nenudí, nezlobí. Dětský úsměv jistě zajistí pobyt v Pohádkové vesničce, nudit se rozhodně nebudou na plachetnici nebo hausbótu.

Pobyty pro seniory jsou nabízeny za sníženou cenu, ale většinou je možné rezervovat si pouze termín mimo svátky a ve všední dny. Pokud tedy hledáte víkendový pobyt, zvolte jinou kategorii. 

Poukaz na pobyt je ideálním řešením, pokud si nejste jisti svým výběrem. Darujete tak dárkovou poukázku v určité hodnotě s výběrem pobytu na přání.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.