Pobyt s dětmi

Nabízíme pobyty pro rodiny s dětmi, užijte si kouzelné chvíle s těmi nejdražšími. V nabídce máme tradiční rodinné hotely, ale také netradiční pobyty jako je Pohádková vesnička, pronájem hausbótu nebo plachetnice.

V nabídce najdete pobyty pro rodiny s dětmi, které jsou cíleně zaměřené na to, aby si užívala celá rodina. Je poměrně komplikované nadchnout děti pro rodinou dovolenou, nároky dětí jsou ty největší. Jsou však pobyty, u kterých ručíme, že si je děti i rodiče naplno užijí.

Ideální pobyt s dětmi?

V nabídce najdete plavbu na hausbótu z Hluboké nad Vltavou. Hausbót si sami řídíte, můžete kdykoliv zastavit, koupat se, vydat se na výlet atd. Hausbót je určen pro 6 osob, vydat se můžete po proudy řeky třeba až na Orlík.

Pronájem plachetnice na Lipně pro celou rodinu, kdo by se nudil na plachetnici? Plachetnici vám pronajmeme v Landal Marina Lipno, odkud se sami vydáte kamkoliv budete chtít.

Pohádková vesnička okouzlí všechny děti, unikátní projekt v Podleší na Vysočině, kde byla postavena Pohádková vesnička. Ubytovat se můžete u Karkulky, Rákosníčka, Růženky nebo třeba v Pařezové chaloupce. V každém domečku jsou k zapůjčení kostýmy.

Tančící dům pro celou rodinu, nádherné ubytování s výhledem na Pražský hrad ocení především rodiče, ale věříme, že si pobyt v tomto nádherném pokoji a hlavně v netradičním hotelu užijí i děti. V okolí hotelu je velké množství aktivit pro celou rodinu. 

Pobyt s dětmi na zámku v Praze je jako stvořený pro všechny princezny a prince.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.