Sportovní zážitky

Máte rádi sport? Hledáte adrenalin, nebo zábavu, při které dostanete pořádně do těla? Vyberte si z nabídky našich sportovních zážitků.

Sportovní zážitky vám nabídnou adrenalin i zábavu v jednom! Vyzkoušet si můžete téměř cokoliv... Chcete létat nad vodou, nebo zažít stav bez tíže, vydat se do jeskyně jako speleolog? Něco ještě více adrenalinového, tak co se vrhnout na tandemový seskok padákem, nebo bungee jumping.

Jaké zážitky u nás najdete?

Pořádná výzva v podobě canyoningu, ale nemusíte se bát s naším průvodcem to v pohodě dáte. Pro ty co se nebojí je tu tandemový seskok padákem, stačí jen vyskočit z letadla a užijete neskutečný volný pád s následným letem na padáku. V podobné duchu si můžete užít bungee jumping z mostu nebo z jeřábu.

Zážitek, který prověří vaši fyzičku i psychiku, je jednoznačně kurz přežití, dáte to? Podobné nároky od vás bude vyžadovat speleo ferrata v Moravském krasu, při sestupu do 40 metrů hluboké propasti. Nemáte rádi stísněné prostory, zkuste kurz Via ferraty se zkušeným instruktorem klidně i s celou rodinou.

Pěknou porci metrů naběháte během painballové bitvy, zvlášť, pokud budete utíkat před nepřáteli. Jak je náročné létat nad vodní hladinou, si vyzkoušíte během flyboardingu, úžasný zážitek na flyboardových botech, které vám propůjčí nadpřirozené schopnosti. Nad vodou nemusíte létat, ale zkrotit vodní živel můžete na paddleboardu.

Na vodě můžete zažít i další zážitky, co si pronajmout plachetnici a vydat se na dobrodružnou plavbu po lipenské přehradě. Netroufáte si na roli kapitána, využijte naší nabídky víkend na jachtě s kapitánem opět na lipenské přehradě a nebo ještě dokonalejší zážitek na jachtě v Chorvatsku.

Týmový duch, koordinace, obratnost a komunikace budou klíčem k tomu, aby byl váš tým nejlepší a vaše vzpomínky nezapomenutelné. Budete muset kombinovat myšlení, rovnováhu, tipy, fyzičnost a dovednost, abyste překonali každou buňku a zvítězili. Vyzkoušejte únikovou hru Prison Island!

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.