Wellness, krása a masáže

V kategorii wellness, krása a masáže, najdete skvělé pobyty s doplňkovými wellness službami, proměnu vizáže od skutečných profesionálů a úžasné masáže nebo koupele.

Masáže

Masáže

Praha, Brno + 5 dalších lokalit, Brno, Hluboká nad Vltavou + 5 dalších lokalit

Proměna vizáže, aneb, můžete se těšit na kompletní změnu Vaší stávající image. Profesionální tým se postará o to, že se změníte k nepoznání. Po přivítání v našem studiu Vás nejprve vyfotíme, abychom zdokumentovaly Váš vzhled před zahájením proměny. Nebudeme Vás odličovat, aby fotografie plně vystihla stávající vzhled. A po té už se budeme plně věnovat jen Vám.

Masáže slouží již po staletí k regeneraci těla a uvolnění stresu. Hledáte dárek, který se bude s jistotou líbit? Masáže vždy potěší snad úplně každého, stačí si jen vybrat z naší nabídky kvalitních masáží.

Wellness pobyt pro dva je ideálním dárkem k výročí nebo jako svatební dar. Valentýn je další záminkou jak darovat skvělý pobyt, který si oba užijete. V nabídce máme wellness pobyty, které vždy něčím vynikají, můžete si wellness dopřát na zámku, v designovém hotelu a nebo využít pivní lázně.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.