Wellness a krása

V naší nabídce wellness a krása, najdete skvělé wellness pobyty, které si oba náramně užijete. Proměna vizáže pro ženy je také skvělý dárek, který navíc může změnit dosavadní život.

Proměna vizáže, aneb, můžete se těšit na kompletní změnu Vaší stávající image. Profesionální tým se postará o to, že se změníte k nepoznání. Po přivítání v našem studiu Vás nejprve vyfotíme, abychom zdokumentovaly Váš vzhled před zahájením proměny. Nebudeme Vás odličovat, aby fotografie plně vystihla stávající vzhled. A po té už se budeme plně věnovat jen Vám.

Masáže slouží již po staletí k regeneraci těla a uvolnění stresu. Hledáte dárek, který se bude s jistotou líbit? Masáže vždy potěší snad úplně každého, stačí si jen vybrat z naší nabídky kvalitních masáží.

Wellness pobyt pro dva je ideálním dárkem k výročí nebo jako svatební dar. Valentýn je další záminkou jak darovat skvělý pobyt, který si oba užijete. V nabídce máme wellness pobyty, které vždy něčím vynikají, můžete si wellness dopřát na zámku, v designovém hotelu a nebo využít pivní lázně.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.