Let akrobatickým letadlem

Let akrobatickým letadlem s pořádnou dávkou adrenalinu. Zažijte přetížení až 5G při akrobatickém letu s nejznámějšími prvky akrobacie. V nabídce máte dokonce i závodní akrobatické speciály.

Jak probíhá akrobatický let?

Po na stoupání do potřebné výšky nad terén zažijete let plný střemhlavých pádů, při kterých budete marně hledat brzdu, zvratů, letů na zádech nebo lopingů, vývrtek a výkrut, při kterých se vám dokonale zatočí hlava, takže nebudete vědět, kde je nahoře a dole. Po té co v jednotlivých letových figurách zažijete přetížení +4G až -2G si určitě hlasitě oddechnete, když bezpečně přistanete zpět na zemi.

Na akrobatický let se používají speciální letouny. V Příbrami je to Christen Eagle, v Brně máte dokonce na výběr ze dvou speciálů. Letoun Zlín je klasické obratné letadlo vhodné k akrobacii. Závodní speciál Extra 330LT, byl vyroben přímo k tomuto účelu. Akrobatický let speciálem je ještě větší adrenalin s odvážnějšími kousky, zároveň si výrazně připlatíte.

Tak trochu akrobacie s proudovým letadlem, není to sice přímo akrobatický let, ale pár kousků a velké přetížení v tomto super rychlém letadle zažijete.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.