Tandemový seskok padákem

Nabízíme tandemový seskok padákem se zkušenými tandem piloty v nejlepších lokalitách. Vyskočíte z letadla, zažijete volný pád a let na padáku, vyzkoušejte nezapomenutelný adrenalinový zážitek.

Tandemový seskok padákem

Tandemové seskoky provádíme pouze u nejlepších společností, které používají nejmodernější vybavení. Zažijte bezpečně tandemový seskok z výšky až 4 kilometrů na který rozhodně nikdy nezapomenete.

V první fázi vás čeká volný pád o rychlosti až 200 km/h, po otevření padáku si užíváte neskutečné pohledy a pokud budete chtít, nechává vás tandemový pilot padák řídit. Měkké přistání je u profíků samozřejmostí :-). Prohlédněte si kompletní nabídku adrenalinových zážitků.

Kde můžete skočit?

Příbram, zde se skáče z výšky 4 000 metrů, pouze na tomto místě je možné domluvit seskok pro handicapované. V Příbrami používají nejmodernější systém Sigma od firmy Relative Workshop zajišťující větší pohodlí, příjemnější let a lehčí přistání. Padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!  V Příbrami používají vlastní letadlo a vlastní tandemové piloty.

Prostějov probíhá z výšky nad 4 000 metrů, při dobrých povětrnostních podmínkách můžete skákat až z neuvěřitelných 4 200 metrů. I zde používají nejmodernější padáky Cypres s automatickým záchranným systémem. V Prostějově se mohou pochlubit již 34 lety zkušeností.

Hosín u Českých Budějovic probíhá z maximální výšky 4 000 metrů. Standardem je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Stálý tým zkušených tandem pilotů je zárukou bezpečného seskoku.

Jihlava z maximální výšky 4 000 metrů. Samozřejmostí je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Tým, který pořádá exotické expedice, kde samozřejmě nemůže chybět tandemový seskok. Standardně skáčou z letiště v Jihlavě a sousedním letišti v Přibyslavi. Jedná se o malou partu dobrodruhů, můžete si být jistě, že jste zde v dobrých rukou.

Proč seskok u nás?

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími provozovateli tandemů v České republice, kteří nabízejí zkušené tandem piloty a disponují nejmodernějším vybavením. Zárukou kvality je vracející se klientela, kteří chtějí skákat znovu na stejném místě a není se čemu divit, jedná se zřejmě o nejlepší zážitek, který lze zažít. Pokud chcete tandemový seskok věnovat jako dárek, tak pouze u nás, si můžete vytvořit vlastní originální věnování, které dodá dárku to pravou osobitost.

4 fáze tandemového seskoku

Po úvodní instruktáži, zažijete 4 fáze tandemového seskoku. V první fázi je to let letadlem až do výšky 4 000 metrů, po zaznění signálu, přichází toužebně očekávaný okamžik. Druhá fáze je výskok z letadla a cca minutový volný pád o rychlosti 200 km/h! 3 fáze je let na padáku, užíváte si v euforii a neskutečné výhledy. Poslední 4 fáze, je hladké přistání a vstřebávání toho, co jste právě prožili, že byste si to dali znovu?

K seskoku si můžete objednat i video. Na výběr u většiny společností máte video od externího kameramana, který skáče s vámi. Další možností je seskok s kamerou na ruce nebo na helmě. Druhá varianta je samozřejmě levnější. 

Ceník seskoků

Ceny u všech společností se pohybují kolem 4 000,-Kč. Většinou se skáče ze 3 - 4 tisíc metrů. Ceny videa jsou kolem 2 000,- Kč za externího kameramana. 

Jak probíhá tandemový seskok padákem?

Po příchodu na letiště se vás ujme zkušený instruktor, který vás připraví na tandemový seskok padákem. Pozemní příprava na tandemový seskok trvá cca 20 minut. Během ní vás instruktor seznámí s celým průběhem tandemového seskoku. Vysvětlí vám, co se bude dít v letadle, při výskoku, během volného pádu, letu na padáku i při přistání.

Pokud je vám vše jasné, můžete se vydat k letadlu. Během letu uvidíte z okna krajinu, se všemi zajímavostmi, a před samotným tandemovým seskokem si tak budete moci užít plnohodnotný vyhlídkový let. Pokud přece jen cítíte nějaké obavy, tandemový instruktor je připraven, je okamžitě rozptýlit - tandemový seskok je přece bezpečný adrenalin.


S letadlem vystoupáte do výšky až 4 200 metrů, dle lokality seskoku. Teď přichází ta nejkrásnější část celého seskoku, zažijete cca 1 minut volného pádu. Jedinečného pocitu, kdy se vznášíte ve stavu beztíže a při tom se řítíte k zemi rychlost přes 200 kilometrů za hodinu! Adrenalin i euforie dosahují v tu chvíli maxima.!

Ve výšce 1500 metrů nad terénem tandemový pilot otevře hlavní padák. Od této chvíle letíte jen tichým nekonečným prostorem. Tandemový padák můžete sami řídit až do výšky 300 metrů nad terénem, kde si řízení opět převezme tandemový pilot, aby s vámi hladce a bezpečně přistál.

Samotné přistání je jako dopad při seskoku z výšky prvního schodu. První kontakt se zemí má tandemový pilot a ten vstřebá i tento nepatrný náraz. Blahopřejeme, zažili jste dokonalýýýýýý zážitek :-).

Tandemový seskok padákem z výšky až 4000 m se zkušenými tandem piloty ve vybraných lokalitách v České republice. Zažijte 3v1 - vyhlídkový let, volný pád rychlostí až 250 km/h i poklidný let na padáku. Jako bonus přidáme pořádnou dávku adrenalinu. Skáčeme pouze s prověřenými společnostmi, které používají nejmodernější vybavení, seskok s námi je bezpečný.Věnujte tandemový seskok jako adrenalinový dárek.🎁

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.