Tandemový seskok

Nabízíme tandemové seskoky se zkušenými tandem piloty. Zažijte volný pád, nebo tandemový seskok padákem věnujte jako dárek. Tandemový seskok můžete zažít v Příbrami, Jihlavě, Prostějově a v dalších lokalitách.

Tandemové seskoky provádíme pouze u nejlepších společností, které používají nejmodernější vybavení. Zažijte bezpečně tandemový seskok z výšky až 4 kilometrů na který rozhodně nikdy nezapomenete.😀 V první fázi vás čeká volný pád o rychlosti až 200 km/h, po otevření padáku si užíváte neskutečné pohledy a pokud budete chtít, nechává vás tandemový pilot padák řídit. Měkké přistání je u profíků samozřejmostí :-).

Kam na tandemový seskok?

Nabízíme tandemový seskok v Příbrami, zde se skáče z výšky 4 000 metrů, pouze na tomto místě je možné domluvit seskok pro handicapované. V Příbrami používají nejmodernější systém Sigma od firmy Relative Workshop zajišťující větší pohodlí, příjemnější let a lehčí přistání. Padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!  V Příbrami používají vlastní letadlo a vlastní tandemové piloty.

Tandemový seskok v Prostějově probíhá z výšky nad 4 000 metrů, při dobrých povětrnostních podmínkách můžete skákat až z neuvěřitelných 4 200 metrů. I zde používají nejmodernější padáky Cypres s automatickým záchranným systémem. V Prostějově se mohou pochlubit již 34 lety zkušeností.

Tandemový seskok v Hosíně u Českých Budějovic probíhá z maximální výšky 4 000 metrů. Standardem je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Stálý tým zkušených tandem pilotů je zárukou bezpečného seskoku.

Tandemový seskok v Jihlavě z maximální výšky 4 000 metrů. Samozřejmostí je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Tým, který pořádá exotické expedice, kde samozřejmě nemůže chybět tandemový seskok. Standardně skáčou z letiště v Jihlavě a sousedním letišti v Přibyslavi. Jedná se o malou partu dobrodruhů, můžete si být jistě, že jste zde v dobrých rukou.

V současné době prověřujeme společnost z Liberce, pokud se přesvědčíme, že jsou to profesionálové na té nejvyšší úrovni, zařadíme je do nabídky.

Věnujte tandemový seskok jako adrenalinový dárek.🎁

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.