Tandemový seskok

Tandemový seskok z letadla se zkušeným tandem pilotem je bezpečný adrenalinový zážitek. Seskok padákem nabízíme od nejlepších certifikovaných společností disponující nejmodernějším vybavením.

Jak probíhá tandemový seskok?

Po úvodní instruktáži zažijete 4 zážitkové části tandemového seskoku. Na začátku proběhne instruktáž letu, kde se dozvíte vše potřebné pro váš let. Oblečeme vás do kombinézy i postroje a jde se k letadlu. 

1 část vyhlídkový let letadlem až do výšky 4 000 metrů, po zaznění signálu, přichází toužebně očekávaný okamžik.

 2 část výskok z letadla a cca minutový volný pád o rychlosti 200 km/h!

3 část let na padáku, užíváte si v euforii a neskutečné výhledy. 

4 část hladké přistání a vstřebávání toho, co jste právě prožili a plánování dalšího seskoku, protože tohle je něco neskutečného.

K seskoku si můžete objednat i video. Na výběr u většiny společností máte video od externího kameramana, který skáče s vámi. Další možností je seskok s kamerou na ruce nebo na helmě. Druhá varianta je samozřejmě levnější. 

Jaká jsou omezení pro tandemový seskok?

V prvé řadě je to zdravotní stav, seskok není vhodný pro osoby trpící epilepsií, vážnou srdeční chorobou nebo s těžkým mentálním postižením. Zážitek je také nevhodný pro osoby, které mají vážnější problém s páteří. Dopad je sice relativně pohodlný, ale k menšímu nárazu může dojít.

Minimální věk pro seskok je 8 let, horní hranice je omezena pouze zdravotním stavem. Osoby mladší 18 let se musí na místo dostavit v doprovou zákoného zástupce. 

Omezení váhové je na 110kg, pouze u provozovatele v Jihlavě je váha až do 120kg. Cena je vždy stanovena na váhu do 90kg, váha na tento limit je zpoplatněna. 

Kde můžete skočit?

Příbram, zde se skáče z výšky 4 000 metrů, pouze na tomto místě je možné domluvit seskok pro handicapované. V Příbrami používají nejmodernější systém Sigma od firmy Relative Workshop zajišťující větší pohodlí, příjemnější let a lehčí přistání. Padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!  V Příbrami používají vlastní letadlo a vlastní tandemové piloty.

Prostějov probíhá z výšky nad 4 000 metrů, při dobrých povětrnostních podmínkách můžete skákat až z neuvěřitelných 4 200 metrů. I zde používají nejmodernější padáky Cypres s automatickým záchranným systémem. V Prostějově se mohou pochlubit již 34 lety zkušeností.

Hosín u Českých Budějovic probíhá z maximální výšky 4 000 metrů. Standardem je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Stálý tým zkušených tandem pilotů je zárukou bezpečného seskoku.

Jihlava z maximální výšky 4 000 metrů. Samozřejmostí je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Tým, který pořádá exotické expedice, kde samozřejmě nemůže chybět tandemový seskok. Standardně skáčou z letiště v Jihlavě a sousedním letišti v Přibyslavi. Jedná se o malou partu dobrodruhů, můžete si být jistě, že jste zde v dobrých rukou.

Proč seskok u nás?

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími provozovateli tandemů v České republice, kteří nabízejí zkušené tandem piloty a disponují nejmodernějším vybavením. Zárukou kvality je vracející se klientela, kteří chtějí skákat znovu na stejném místě a není se čemu divit, jedná se zřejmě o nejlepší zážitek, který lze zažít. Pokud chcete tandemový seskok věnovat jako dárek, tak pouze u nás, si můžete vytvořit vlastní originální věnování, které dodá dárku to pravou osobitost.

Proč darovat nebo zažít seskok padákem?

Tandemový seskok je zážitek s největší dávkou adrenalinu. Garantujeme, že na tohle nikdy nezapomenete. Seskok padákem je směs více zážitků, zažijete vyhlídkový let, bolný pád a let na padáku. Seskok je maximální úroveň vzrušení a dávky emocí. Pokud se rozhodnete tandemový seskok věnovat jako dárek a příjemce daru si nebude jistý, zda do toho půjde, můžete to jednoduše i bez vašeho vědomí vyměnit za jiný zážitek.

Ceník seskoků

Ceny u všech společností se pohybují kolem 5 000,-Kč. Většinou se skáče ze 3 - 4 tisíc metrů. Ceny videa jsou kolem 2 000,- Kč za externího kameramana. 

Itenerář zážitku?

Po příchodu na letiště se vás ujme zkušený instruktor, který vás připraví na tandemový seskok padákem. Pozemní příprava na tandemový seskok trvá cca 20 minut. Během ní vás instruktor seznámí s celým průběhem tandemového seskoku. Vysvětlí vám, co se bude dít v letadle, při výskoku, během volného pádu, letu na padáku i při přistání.

Pokud je vám vše jasné, můžete se vydat k letadlu. Během letu uvidíte z okna krajinu, se všemi zajímavostmi, a před samotným tandemovým seskokem si tak budete moci užít plnohodnotný vyhlídkový let. Pokud přece jen cítíte nějaké obavy, tandemový instruktor je připraven, je okamžitě rozptýlit - tandemový seskok je přece bezpečný adrenalin.

S letadlem vystoupáte do výšky až 4 200 metrů, dle lokality seskoku. Teď přichází ta nejkrásnější část celého seskoku, zažijete cca 1 minut volného pádu. Jedinečného pocitu, kdy se vznášíte ve stavu beztíže a při tom se řítíte k zemi rychlost přes 200 kilometrů za hodinu! Adrenalin i euforie dosahují v tu chvíli maxima.!

Ve výšce 1500 metrů nad terénem tandemový pilot otevře hlavní padák. Od této chvíle letíte jen tichým nekonečným prostorem. Tandemový padák můžete sami řídit až do výšky 300 metrů nad terénem, kde si řízení opět převezme tandemový pilot, aby s vámi hladce a bezpečně přistál.

Samotné přistání je jako dopad při seskoku z výšky prvního schodu. První kontakt se zemí má tandemový pilot a ten vstřebá i tento nepatrný náraz. Blahopřejeme, zažili jste dokonalýýýýýý zážitek :-).

Tandemový seskok padákem z výšky až 4000 m se zkušenými tandem piloty ve vybraných lokalitách v České republice. Zažijte 3v1 - vyhlídkový let, volný pád rychlostí až 250 km/h i poklidný let na padáku. Jako bonus přidáme pořádnou dávku adrenalinu. Skáčeme pouze s prověřenými společnostmi, které používají nejmodernější vybavení, seskok s námi je bezpečný. Věnujte tandemový seskok jako adrenalinový dárek.🎁

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.