Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok bezpečně se zkušenými tandem piloty ve vybraných lokalitách v ČR. Během tandemového seskoku, zažijete vyhlídkový let, volný pád a let na padáku. Zažijte nebo darujte adrenalinový zážitek.

Tandemový seskok padákem

Tandemové seskoky provádíme pouze u nejlepších společností, které používají nejmodernější vybavení. Zažijte bezpečně tandemový seskok z výšky až 4 kilometrů na který rozhodně nikdy nezapomenete.😀 V první fázi vás čeká volný pád o rychlosti až 200 km/h, po otevření padáku si užíváte neskutečné pohledy a pokud budete chtít, nechává vás tandemový pilot padák řídit. Měkké přistání je u profíků samozřejmostí :-).

Kde můžete skočit?

Příbram, zde se skáče z výšky 4 000 metrů, pouze na tomto místě je možné domluvit seskok pro handicapované. V Příbrami používají nejmodernější systém Sigma od firmy Relative Workshop zajišťující větší pohodlí, příjemnější let a lehčí přistání. Padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!  V Příbrami používají vlastní letadlo a vlastní tandemové piloty.

Prostějov probíhá z výšky nad 4 000 metrů, při dobrých povětrnostních podmínkách můžete skákat až z neuvěřitelných 4 200 metrů. I zde používají nejmodernější padáky Cypres s automatickým záchranným systémem. V Prostějově se mohou pochlubit již 34 lety zkušeností.

Hosín u Českých Budějovic probíhá z maximální výšky 4 000 metrů. Standardem je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Stálý tým zkušených tandem pilotů je zárukou bezpečného seskoku.

Jihlava z maximální výšky 4 000 metrů. Samozřejmostí je používání moderních zabezpečovacích přístrojů na záložních padácích. Tým, který pořádá exotické expedice, kde samozřejmě nemůže chybět tandemový seskok. Standardně skáčou z letiště v Jihlavě a sousedním letišti v Přibyslavi. Jedná se o malou partu dobrodruhů, můžete si být jistě, že jste zde v dobrých rukou.

Proč seskok u nás?

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími provozovateli tandemů v České republice, kteří nabízejí zkušené tandem piloty a disponují nejmodernějším vybavením. Zárukou kvality je vracející se klientela, kteří chtějí skákat znovu na stejném místě a není se čemu divit, jedná se zřejmě o nejlepší zážitek, který lze zažít. Pokud chcete tandemový seskok věnovat jako dárek, tak pouze u nás, si můžete vytvořit vlastní originální věnování, které dodá dárku to pravou osobitost.

Jak to probíhá?

Po úvodní instruktáži, zažijete 4 fáze tandemového seskoku. V první fázi je to let letadlem až do výšky 4 000 metrů, po zaznění signálu, přichází toužebně očekávaný okamžik. Druhá fáze je výskok z letadla a cca minutový volný pád o rychlosti 200 km/h! 3 fáze je let na padáku, užíváte si v euforii a neskutečné výhledy. Poslední 4 fáze, je hladké přistání a vstřebávání toho, co jste právě prožili, že byste si to dali znovu?

Věnujte tandemový seskok jako adrenalinový dárek.🎁

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.