Zábavní parky

Zábavní parky pro děti i dospělé, navštivte s námi Disneyland, Legoland, továrnu na čokoládu a další zážitkové parky. Nabízíme zájezdy a vstupenky na zahraniční i tuzemské parky nebo atrakce. Zájezd do zábavního parku, je ideální dárek pro děti a celou rodinu.

Zábavní parky pro celou rodinu

Které dítě by nechtělo navštívit Legoland nebo Disneyland. A nejsou to pouze zmíněné parky, v nabídce máme i největší zábavní park v Německu Europa park a také trochu jinak zaměřený Serengeti park. Máte rádi delfíny a další mořské živočichy? Nemůžete si nechat ujít Marineland, největší mořský park. Zábavní parky jsou ideálním dárkem pro děti i celé rodiny.

Jaké zábavní parky máme v nabídce?

Disneyland a filmařské Disney studios ve Francii nabízí skutečný pohádkový svět od Walta Disneyho. V obrovském parku kousek od Paříže, budete potkávat postavičky z pohádek a užijete všemožné atrakce inspirované jak jinak, než filmy a pohádky od Disneyho.

Europa park je největší zábavní park v Německu, adrenalin a zábava pro celou rodinu. Vyzkoušejte nejvyšší horskou dráhu v Evropě, jízdu na divoké vodě nebo simulaci kosmickou lodí. Vydejte se s námi na zájezd do Europa parku a zažijete neuvěřitelné dobrodružství na které nikdy nezapomenete.

Legoland Německo, svět z lego kostiček určený pro mladší návštěvníky. V Legolandu najdete více atrakcí pro menší děti v lego stylu. Rodiče a starší děti si zde také přijdou na své, horské dráhy, skvělá vodní adrenalinová atrakce a hlavně známé památky z lego kostek.

Marineland je největším parkem svého druhu v Evropě kde na vás čeká nad 4.500 mořských živočichů. Marineland, úžasný mořský svět se nachází kousek od moře v srdci Azurového pobřeží. Můžete se těšit na nezapomenutelné představení s delfíny, kosatky, projdete se 30 metrů dlouhým žraločím tunelem a nahlédnete do života mořských živočichů.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.