Škola smyku

Nejzábavnější škola smyku, kde se naučíte zvládat krizové situace, užitečný dárek nejen pro začínající řidiče. Nabízíme kurzy bezpečné jízdy na nejlépe vybavených smykových polygonech.

Škola smyku je kurz bezpečné jízdy

Škola smyku je nejen užitečný zážitek, ale také velmi zábavný. Na tréninkových deskách se naučíte zvládnout smyk a celkově lépe ovládat vlastní vůz v krizových situacích. V nabídce máme pouze areály s nejmodernějším vybavením, včetně kluzných ploch. Naučíte se zvládat nejčastější nebezpečné situace zábavnou formou.

Nejlepší školy smyku?

Škola smyku Most nabízí tři druhy tréninku, speciální vyhrazený pouze pro ženy, klasický kurz a rozšířený o soutěž zručnosti, neboli škola smyku FUN. Tréninkové plochy se nachází přímo v areálu Autodromu Most. Praktická výuka na kluzných plochách probíhá ve vlastním automobilu.

Škola smyku Příbram, moderní areál s plochou simulující kluzné podmínky a aquplaning. 8 hodinový kurz věnovaný právě zvládnutí krizových situací a hlavně nebezpečnému smyku. 

Škola smyku v Trenčíně je zaměřena na úplné začátečníky, ale i na zkušenější řidiče, které v programu Gangster učí průjezd zatáčkou pod plynem s využitím ruční brzdy. Jízdu na hraně s vlastním automobilem učí v sedmi hodinovém programu Intenziv.

Škola smyku Ostrava nabízí klasický kurz bezpečné jízdy, opět se můžete spolehnout na moderní zařízení simulující kluzný povrch a aquplaning. Jako v předchozích areálech, i zde se jezdí ve vlastním automobilu.

Jak škola smyku probíhá?

Součástí každé školy smyku je teoretická výuka, kde se dozvíte zajímavé a užitečné informace. Teoretická výuka trvá cca 90 minut. Poté následují praktické jízdy ve vlastních automobilech. Každý účastník obdrží vysílačku, přes kterou komunikuje s instruktorem. Instruktor sleduje z venku veškeré průjezdy, ihned dostáváte zpětnou vazbu.

Součástí školy smyku je vždy řešení krizových situací jako je smyk, aquaplaning, náhlé brždění a rychlý manévr. To jsou základní prvky každé praktické výuky. Každý provozovatel si program dále upravuje dle možností areálu.

Pro koho je kurz bezpečné jízdy vhodný?

Největší užitek budou z kurzu mít začínající řidiči, ale v naší nabídce najdete také kurzy pro mírně pokročilé řidiče nebo jízdy určené výhradně pro ženy. Jedinou podmínkou je věková hranice hranice 18 let a platný řidičský průkaz skupiny B

Kurz bezpečné jízdy doporučujeme jako dárek hlavně pro začínající řidiče, každý začátečník by měl školu smyku absolvovat. Škola je trochu zavádějící slovo, ve skutečnosti se jedná o velmi zábavný zážitek.

Co se na kurzu bezpečné jízdy naučím?

Škola smyku vás obecně provede teorií, kde se dozvíte naprosté základy bezpečné jízdy, na co si dát pozor a jak se chovat v krizových situacích. V praktické části probíhá nácvik všech možných krizových situací, které mohu v běžném provozu nastat. Výsledkem kurzu by mělo být osvojení návyků nejen při řešení krizových situací, měli byste lépe zvládat smyk, brždění na mokré vozovce a případny aquaplaning. Školu smyku doporučujeme především začínajícím a méně zkušeným řidičům.

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.