Škola smyku

Škola smyku kde se naučíte zvládat krizové situace, užitečný dárek nejen pro začínající řidiče. Nabízíme nejlepší kurzy bezpečné jízdy Most, Příbram, Ostrava a další profesionálně vybavené smykové polygony✅

Škola smyku je nejen užitečný zážitek, ale také velmi zábavný. Na tréninkových deskách se naučíte zvládnout smyk a celkově lépe ovládat vlastní vůz v krizových situacích. V nabídce máme pouze areály s nejmodernějším vybavením. 

Kam na školu smyku?

Škola smyku Most nabízí tři druhy tréninku, speciální vyhrazený pouze pro ženy, klasický kurz a rozšířený o soutěž zručnosti, neboli škola smyku FUN. Tréninkové plochy se nachází přímo v areálu Autodromu Most. Praktická výuka na kluzných plochách probíhá ve vlastním automobilu.

Škola smyku Příbram, moderní areál s plochou simulující kluzné podmínky a aquplaning. 8 hodinový kurz věnovaný právě zvládnutí krizových situací a hlavně nebezpečnému smyku. 

Škola smyku v Trenčíně je zaměřena na úplné začátečníky, ale i na zkušenější řidiče, které v programu Gangster učí průjezd zatáčkou pod plynem s využitím ruční brzdy. Jízdu na hraně s vlastním automobilem učí v sedmi hodinovém programu Intenziv.

Škola smyku Ostrava nabízí klasický kurz bezpečné jízdy, opět se můžete spolehnout na moderní zařízení simulující kluzný povrch a aquplaning. Jako v předchozích areálech, i zde se jezdí ve vlastním automobilu.

Škola smyku s technologií Easydrift v Bělé pod Bezdězem. Tak trochu netradiční kurz bezpečné jízdy zábavnou formou. Praktická část kurzu probíhá v upraveném voze, který má na zadních kolech kluzné návleky simulující jízdu na ledu. 

Kurz bezpečné jízdy doporučujeme jako dárek hlavně pro začínající řidiče, každý začátečník by měl školu smyku absolvovat. Škola je trochu zavádějící slovo, ve skutečnosti se jedná o velmi zábavný zážitek.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.