Akrobatický let letadlem

Akrobatický let letadlem🛫, maximální adrenalin pro největší odvážlivce. Zkušený pilot vám předvede akrobatické prvky s obrovský přetížením při kterém tuhne krev v žilách. Věnujte akrobatický let jako dárek.

Let akrobatickým letadlem

Je pro vás vyhlídkový let nudný, zkuste akrobatický let, nudit se rozhodně nebudete :-). Zažijete na vlastní kůži přetížení až 5G při ostrých zatáčkách, výkrutech, vývrtkách, střemhlavém letu, letu na zádech a dalších prvcích. A co teprve akrobatický let závodním speciálem. Prohlédněte si kompletní nabídku adrenalinových zážitků.

Akrobatický let v Příbrami provádíme závodním speciálem  Christen Eagle. Jedná se o modernější facelift legendárního Pitts S2A o síle 220 koňských sil, který vás vystřelí až 5000 metrů nad zemský povrch rychlostí 11 metrů za minutu.

Akrobatický let v Brně, na vlastní kůži přetížení až 5G při ostrých zatáčkách, výkrutů, vývrtkách, střemhlavém letu a řadě dalších akrobatických prvků a to vše nad Brnem.

Let stíhačkou v Brně s prvky akrobacie, jednoznačně největší adrenalinový zážitek v této kategorii. Vyzkoušejte zkušební výcvikovou lekci na L 29! Let vojenský proudovým letounem L 29 Delfín

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.