Jízda Hummerem

Jízda Hummerem v těžkém terénu! Usedněte za volant speciálu Hummer H1 nebo civilnější verze Hummer H2 a pokud si na to netroufnete, můžete jízdu prožít jako spolujezdec.

Jízdu Hummerem můžete zažít v Praze, Olomouci, Ostravě nebo ve vojenském areálu v Milovicích. Jízda Hummerem je vhodná pro osoby starší 18 let a majitele řidičského průkazu sk.B. Jízdu je také možné absolvovat na sedadle spolujezdce. Jízda Hummerem je pro 1 řidiče a 2 spolujezdce v ceně zážitku. Vyberte si speciál Hummer H1 nebo civilnější verzi Hummer H2 a zážitková jízdy plná adrenalinu může začít.

Hummer H1 vs Humvee vs Hummer H2

Vojenský speciál Humvee se stal ikonou mezi nejdrsnějšími off-roady světa, jeho kvality jsou oceňovány zejména při průjezdech neprůchodného terénu, schopnosti Humvee v terénu jsou naprosto neuvěřitelné. Humvee pohání přeplňovaný osmiválec o výkonu 150 koní kombinovaný s třístupňovým automatem. Ze všech námi nabízených Hummerů, je tento nejsurovější a určený pouze pro jízdu v terénu.

Hummer H1 vzešel z vojenského speciálu Hummvee. Po úpravách pro běžný provoz je možné s Hummerem H1 jezdit i na našich silnicích, nicméně Hummer H1 se nejlépe cítí v terénu, projede téměř vše co mu stojí v cestě. Hummer H1 pohání přeplňovaný osmiválec o výkonu 310 koní.

Hummer H2 je civilnější bratříček Hummeru H1. Neprojede téměř vše jako H1, ale je lépe ovladatelný a rychlejší. Hummer H2 projede i tam, kde běžný offroad končí. Hummer H2 pohání osmiválec o výkonu 310 koní s automatickou převodovkou.

 

 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.