Zážitky Brno

Zážitky jako Brno, vydejte se s námi za zážitky do Brna, nudit se rozhodně nebudete. Nabízíme velký výběr zážitků v Brně a okolí, můžete jezdit na okruhu, usednout do Ferrari, letět balónem, vyzkoušet si reálný simulátor a nebo zažít tandemový seskok.

Zážitkové Brno

Druhé největší město v České republice s dominantou hradu Špilberk a katedrály svatého Petra a Pavla na vršku Petrov. V blízkém i vzdálenějším okolí Brna najdete nádhernou přírodu vinařského kraje, zejména Pálava a Mikulov stojí za delší návštěvu. Severně od Brna se nachází Moravský kras, kde najdete jeskyně, skály a hlavně propast Macochu.

Poznejte Brno z kokpitu Ferrari, nebo rovnou z horkovzdušného balónu. V balónu se můžete proletět nad Brnem, nebo nad Pálavou a podívat se z výšky na krásy vinařského kraje. Letadlem z Brna kamkoliv chcete, stačí si jen říct, co z jižní Moravy chcete vidět.

Pouze v Brně se můžete proletět stíhačkou, ale to je zážitek jen pro silné povahy, stejně jako akrobatický let. Další adrenalinová výzva se nachází v Prostějově kousek od Brna, kde můžete zažít úžasný tandemový seskok. Každé léto Brno nabízí další adrenalinovou lahůdku a to seskok z jeřábu, ale pozor, je to vždy pouze 1 den v roce. Seskok je z neuvěřitelné výšky 110 metrů! Máte strach z výšek, ale chcete v Brně zažít adrenalin, zkuste si zahrát na speleologa v Moravském krasu a vydejte se do 40 metrů hluboké propasti.

V Brně se nachází jedno z největším simulátorových center v České republice, kde si můžete vyzkoušet pilotovat dopravní letadlo Boeing, nebo bojovou stíhačku. Propracovanost leteckých simulátorů vám doslova vyrazí dech. Z jiného soudku jsou automobilové simulátory a zejména simulátor formule s virtuální realitou, je skvělým zážitkem.

Jak nejlépe poznat jižní Moravu? Vyberte si naše pobytové balíčky a volný čas využijte na cestování po Brně nebo po vinařském kraji v okolí. Co by to bylo za návštěvu jižní Moravy bez degustace vína, i takové balíčky u nás najdete.

Autodrom Brno

Pro zážitky jako stvořený, je areál Autodromu Brno. Kromě jízdy v závodním speciálu BMW na velkém závodním okruhu, nabízíme zážitkové jízdy supersporty na cvičných plochách, kde si auta bezpečně užijete. Chcete řídit Porsche nebo si vyzkoušet jízdu ve dvou nesmiřitelných rivalech Subaru a Mitsubishi? Největším automobilovým zážitkem je bezesporu možnost stát se závodníkem na zkoušku v ostrém závodu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.