Zážitky Olomouc

Vyberte si zážitky v Olomouci, divoká jízda Hummerem, za volantem Ferrari, neopakovatelné pohledy z balónu, zkrátka zážitková Olomouc. Jen pár kilometrů od Olomouce si můžete užít tandemový seskok, nebo jízdu závodní i dakarskou buginou.

Jaké zážitky si užijete v Olomouci?

Jsme firma na zážitky s velkým výběrem prověřených zážitků v Olomouckém kraji. Přímo v Olomouci na vás čeká projížďka ve Ferrari a Lamborghini. Projede se Olomoucí i po dálnici, abyste si vyzkoušeli zrychlení na plný plyn. V Hlubočkách si užijete jízdu v terénu s Hummerem H2, můžete se těšit na průjezdy bahnem, prudké výjezdy a sjezdy.

Nejkrásnější pohled na Olomouc je z horkovzdušného balónu. Pohled z ptačí perspektivy na historické centrum města a řeku Moravu. Vyhlídkový let balónem si můžete užít i nad skvostným Bouzovem a jeho krásném okolí. Až přistanete, nezapomeňte navštívit historické centrum Olomouce se sloupem Nejsvětější Trojice, která je zapsána na seznamu UNESCO. Za návštěvu rozhodně stojí Zoologická zahrada na Kopečku s unikátním opicím výběhem.

V Olomouci to nekončí

Kousek od Olomouce na vás čeká největší adrenalinová výzva v podobě tandemového seskoku v Prostějově. Ze stejného místa se můžete pokochat krásnou krajinou z ptačí perspektivy během vyhlídkového letu letadlem. Velmi oblíbeným zážitkem je jízda v závodní buggy na autokrosovém okruhu v Přerově. Na tomto okruhu na vás čeká ještě větší výzva a to svezení dakarskou buginou.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.