Pobyty pro seniory

Zvýhodněné pobyty pro seniory, ideální dárek pro naše rodiče, babičky a dědečky. Pohodové okamžiky strávené při wellness pobytu nebo aktivní pobyt v zážitkovém hotelu. Nabízíme tradiční pobyty i speciální tematicky zaměřené. Myslíme i na vnoučata, které mohou krásné chvíle prožít společně s dědečkem a babičkou.

Přemýšlíte jaký dárek pořídit rodičům? Troufám si říct, že největší radost udělá pobyt, který samozřejmě stráví společně, nebo ještě lépe se svými vnoučaty. Co třeba pohádková vesnička, nezapomenutelný zážitkový pobyt pro děti i jejich doprovod :-). Pobyty pro seniory nejsou jen o wellness službách, je toho daleko víc, co můžeme nabídnout.

Sami nebo s vnoučaty?

Klid a pohoda v Černické oboře, krásné ubytování ve stínu stoletých dubů v Černické oboře. Klidná dovolená se spoustou zážitků v okolí pohádkové Bechyně. Výjimečný pobyt v designovém penzionu na Šumavě! Pokoje inspirované přírodou v nádherném prostředí šumavské přírody.
Každé výročí je důvodem k oslavě. Zámek Loučeň pro vás připraví nezapomenutelnou oslavu - slavnostní přípitek, výborná večeře i kytička pro dámu. Můžete zvolit klasické hotelové pokoje u zámku nebo se ubytovat přímo na zámku v historických pokojích. Skvělou volbou je Tančící dům, bezkonkurenční ubytování s výhledem na starou Prahu. Ideální místo za poznáním pražských památek, kousek od Karlova mostu a Pražského hradu.

Wellness pobyt pro dva, aneb relaxace a odpočinek. V naší nabídce najdete wellness pobyt na jižní Moravě, který můžete celý strávit v županu! Díky neomezenému vstupu do hotelového wellness centra je nemusíte celé dny vůbec opouštět, ale byla by to škoda, v okolí je velké množství výletů ve vinařském kraji a Pálavy. Únik na zámek v Praze, zveme vás na novogotický zámeček, který vám nabídne nejen ubytování v luxusních pokojích, ale především privátní relaxaci v hotelové sauně či whirpoolu. A co třeba do Třeboně? Wellness pobyt v Třeboni, bytování v pokojích s originálním květinovým designem, které každého návštěvníka naplní optimismem. O pohodlí se postará relaxační hotelová zóna Slunečnice s vířivou vanou a saunou.

Slyšeli jste už o blahodárném vlivu piva na náš organismus? Vyzkoušejte jeho léčivé účinky na vlastní kůži. Ponořte se do pivní lázně a dopřejte si tento neobyčejný zážitek s neomezenou konzumací skvělého piva po celou dobu koupele. Pivní lázně nabízíme v Plzni, Beskydech a v Zábřehu u Ostravy.

S vnoučaty do Pohádkové vesničky, vyberte si pohádkový domeček, kde na vás čekají nejoblíbenější postavy českých pohádek a večerníčků. Vezměte vaše děti či vnoučata do pohádky a prožíjte s nimi 3 nezapomenutelný dny v pohádkovém prostředí Vysočiny.

Co takhle pronajmout si Hausbót, co může být lepšího, než se plavit po řece v luxusním hausbótu? Možná víkend na jachtě nebo dobrodružná plavba  plachtenici.....

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.