Romantický pobyt pro dva

Nezapomenutelný romantický pobyt pro dva s luxusní večeří. Zažijte romantiku v nejkrásnějších hotelích, na zámcích a na dalších jedinečných místech

Romantický pobyt jako dárek!

Překvapte partnerku nebo partnera a vyberte si váš vysněný romantický pobyt. Nabízíme pestrou nabídku od tradičních až po tematicky zaměřené jako je například pobyt na zámku nebo dokonce na jachtě. Romantický pobyt pro dva je ideálním dárkem na Valentýna, k výročí a také jako svatební dar. 

Vyberte si romantický pobyt pro dva a užijte si nezapomenutelné chvíle strávené společně. Pečlivě pro vás vybíráme místa a služby, aby se pro vás pobyt stal dokonalým zážitkem. Romantický pobyt pro dva je ideální jako dárek🎁.

Co je to romantický pobyt?

Pro každého je důležité něco jiného? Co tedy dělá romantický pobyt romantickým. Je to snad romantická večeře při svíčkách jen pro vás dva, společné wellness procedury nebo jedinečné ubytování?

Pobyt v historickém pokoji na zámku je sám o sobě romantickým zážitkem, k tomu si ještě dopřejete zámeckou koupel a romantickou večeři a máte dokonalý romantický pobyt. A co takhle pokoj v Tančícím domě s výhledem na starou Prahu, ležíte v posteli a koukáte se na noční město plné světel, nádhera, co říkáte.

Pro dobrodružnější povahy máme v nabídce plachetnici, plavbu na jachtě a další skvělé pobyty. Jakýkoliv pobyt si u nás můžete ještě vylepšit o zážitek. V každé lokalitě máme něco, si spolu pořádně užijete.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.