Slevy na zážitky

Slevy na zážitky z doporučených cen, kupte zážitek se slevou. Nabízíme skutečné slevy, které nesnižují kvalitu zážitku, kvalita je vždy na první místě. Nabízíme sezónní slevy, ale také sníženou cenu u více osob nebo delší varianty zážitku.

Akční ceny na zážitky

Na trhu je bohužel velké množství společností, které vytváří umělé slevy a nebo dokonce kvalitu zážitku sníží, aby se dostali na slevu. U nás se tohle rozhodně neděje, slevy, které poskytujeme fungují spíše formou bonusu, snížení provize, což je možné při zakoupení zážitku například pro dvě osoby, kde se můžeme části provize ve prospěch zákazníka vzdát.

Dostáváme slevové nabídky přímo od dodavatelů, zejména ve vedlejší sezóně, aby prodej podpořili. Slovo sleva je jako magnet a většina lidí na to slyší, bohužel si neuvědomují, že každý produkt nebo služba má určitou hodnotu, pod kterou se to zkrátka nevyplatí prodávat a může docháze ke snížení kvality poskytované služby, nebo před zlevněním dochází k výraznému umělému zdražení.

U zážitkových dárků sleva 40% a více neexistuje. Dávejte tedy velký pozor při nákupu zážitku, pobytu a dalších služeb, radost ze slevy může velmi rychle vystřídat zklamání. I u nás najdete slevu 53%, která vychází z ceníku provozovatele. Je to jeden z produktů, který je takto na slevových portálech prodáván a je i v naší nabídce s touto marketingovou strategií. Nezískáváte tedy výraznou slevu, ale nejnižší možnou cenu produktu, za kterou se tento kurz ještě vyplatí nabízet. Je s podivem jak takto velká sleva funguje a tak je to u drtivé většiny produktů u slevových portálů, my touto cestou rozhodně jít nechceme. Něco jiného je nabídka u elektra a výrobků obecně, kde se prodejci zbavují starších kusu pro uvolnění skladu.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.