Zážitky Zlín

Za zážitky do Zlína a je to ho dost, co můžeme v Zlínském kraji nabídnout. Prohlédněte si město Zlín z horkovzdušného balónu, usedněte za volant Hummeru, nebo jako spolujezdec v dakarské buggy. Ve Zlíně se rozhodně nudit nebudete, stačí si jen vybrat ten pravý zážitek.

Za zážitky do Zlína

Zážitkový Zlín a jeho okolí láká na mnoho zážitků, které lze v této lokalitě zažít. Podívejte se na město Zlín z horkovzdušného balónu, úžasný pohled na město a Baťovy domky z ptačí perspektivy.

Zlín se také proslavil coby pořadatel slavné Barum rally Zlín a my vám podobný zážitek, můžeme nabídnout. V okolí Zlína nabízíme možnost jízdy s rallye ikonou Mitsubishi Lancer a dokonce nabízíme možnost, vzít si do auta jako spolujezdce mistra České repupliky Pavla Valouška, který vám kromě užitečných rad, povypráví něco o světě rally sportu.

Kousek od Zlína nabízíme jízdu v závodní buggy na autokrosovém okruhu v Přerově. Na stejném místě vás svezeme dakarskou buginou. Vydáme se kousek za hranice do Trenčína. Na místním letišti můžete řídit formuli nebo závodní auta. Najdete zde i skvělou školu smyku

Největší adrenalin zažijte při tandemovém seskoku v Prostějově.  A právě tady jsou jedni z nejlepších provozovatelů tandemových seskoků v České republice. Z tohoto letiště nabízíme i vyhlídkové lety letadlem. 

Rozhodně doporučujeme navštívit Zoo Lešná, dle našeho názoru, je to nejlepší zoologická zahrada v České republice.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.