Masáže

Masáže slouží už po staletí k regeneraci těla a uvolnění stresu. Nabízíme různé druhy masáží, od skutečných profesionálů v oboru, pouze kvalitně provedená masáž, splní svůj účel. Masáže jsou také dokonalý dárkem nejen pro ženy.

Masáže pro regeneraci těla

Hledáte dárek, který se bude s jistotou líbit? Masáže vždy potěší snad úplně každého, stačí si jen vybrat z naší nabídky kvalitních masáží. Co je to vlastně ta masáž? Masáž je postup, při kterém se aplikuje tlak prstu na svaly. Masáže jsou léčebné, tedy se zaměřením na aktuální problém nebo wellness, určené pro regeneraci těla. Příjemnější jsou samozřejmě wellness masáže, léčebné mohou občas bolet a být i nepříjemné. V nabídce se soustředíme převážně na wellness.

Jaké druhy masáží nabízíme?

Klasikou je již dnes thajská masáž zakládající si na tradici, jedná se o kombinujíci akupresury a jógy (protahovací cviky). Thajskou masáž musí provádět pouze zkušený masér nebo masérka, poté bude dosaženo správného výsledku. 

Detoxikační masáže pomáhají zbavit tělu nežádoucích látek pomocí vmasírování bylinných olejů a mastí. Součástí je vždy protáhnutí a prokrvení těla.

Masáže pro krásu se zaměřují především na odbourání podkožního tuku, vyrovnání pomerančové kůry, odstranění vrásek a vyhlazení pleti. Opět je velmi důležité, aby masáž prováděla odborná osoba.

Můžete si také zvolit speciální masáže, ať už se jedná o čokoládovou, s lávovými kameny nebo třeba konopnou. Každá procedura má svá specifika a zaměřuje se na určité partie a problémy.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.