Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou pro nevěstu nebo pro ženicha, na kterou nikdy nezapomenete, protože to co zažijete, vám už nikdo nevezme. Loučení se svobodou musí být pořádná jízda a to přesně v naší nabídce najdete.

Nezapomenutelná rozlučka se svobodou

Jak se nejlépe rozloučit se svobodou? Na to se nedá jednoznačně odpověď, může to být nezapomenutelný zážitek v podobě nějaké aktivity, pořádná party, nebo pánská či dámská jízda s pobytem. V naší nabídce najdete pouze naše tipy na nezapomenutelnou rozlučku, ale vybrat si můžete samozřejmě z celé naší nabídky zážitků, nebo zvolit zážitek pro danou osobu jako bonus k rozlučkové party.

Stačí si vybrat zda hledáte rozlučku se svobodou pro nevěstu nebo pro ženicha. Každá kategorie nabízím soupis nejvhodnějších zážitků, pobytů a aktivity pro tuto výjimečnou událost. V obou kategoriích najdete filtry, můžete si tak přednastavit nabídku z konkrétního kraje. Druhý filtr je nastaven, aby se na předních pozicích zobrazovaly nejprodávanější a tedy nejoblíbenější zážitky a aktivity pro dokonalou rozlučku. Tento filtr si můžete změnit na zobrazení produktů dle ceny.

Co je to rozlučka se svobodou?

Název je tak trochu pesimistický, ale ve většině případu nejde přímo o ztrátu svobody, ale bohužel i to může nastat. Než řeknete své ano, pořádně si to promyslete :-). Rozlučka je něco jako poslední pařba, než půjdete pod čepec, pak už to nebude jenom o vás, ale společné žití, které vyžaduje alespoň pár kompromisů, tak proto tak rozlučka se svobodou, neboli si na posledy vyhodit z kopýtka. 

Rozlučka se svobodou pro nevěstu

V kategorii pro nevěstu jsme nastavili produkty dle vhodnosti zážitku jako rozlučka pro nevěstu a oblíbenosti. Kategorii průběžně upravavujeme na základě nových vhodných zážitků nebo pobytů a hlavně na základě zkušeností zákazníků, kteří si u nás rozlučku se svobodou vybrali. 

Naším tipem je úniková hra, můžete si vybrat z celé řady únikových her, dokonce vám připravíme únikovou hru a party v jednom. Ideálním místem pro rozlučku je Prison Island, což je něco jako pevnost Boyard, navíc je zde bar, který je možné privátně rezervovat. Trochu netradiční hrou je Kingdom Come v tvrzi Malešov s možností ubytování ve středověkém glampingu.

Stále oblíbenějším zážitkem pro nevěstu je tandemový seskok nebo bungee jumping. Zážitky jsou zde spíše doplňkem k after party. Poměrně častým případem je to jako překvapení, kdy se nic netušící budoucí nevěsta přiveze na letišti se zavázanýma očima, v tu chvíli už není cesty zpět.

Nemůžeme vynechat větrný tunel, kde kromě zážitku pro všechny, najdete i skvělé prostory pro pořádání rozlučky. Navíc se zde vzájemně můžete při aktivitě podporovat.

Novinkou je večerní kurz malování, můžete si zvolit klasiku, kdy si na konci odnesete vlastní obraz, nebo zvolíte malování vínem s degustací vína. 

Rozlučka pro ženicha

Rozlučka pro ženicha s vůní benzínu, chlapy milují auta, tak co jiného by bylo dokonalou rozlučkou. Nabízíme několik možností včetně jízd na okruhu. Náš tip na dokonalou rozlučku je kombinace jízd se supersporty v Praze a úniková hra Prison Island, Vše najdete v jedné budově, kde je možnost využít bar a catering.

Další skvělou rozlučkou jsou únikové hry, ty nejvhodnější najdete na předních pozicích v kategorie pro ženicha. Chybu neuděláte v případě paintballové bitvy, nebo střelby na střelnici ze skutečných zbraní. Zážitky jsou také ideální jako doplněk k pařbě, zákazníci se často dotazují na možnosti zážitku v okolí připravované rozlučky. 

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.