Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou pro nevěstu nebo pro ženicha, na kterou nikdy nezapomenete, protože to co zažijete, vám už nikdo nevezme. Loučení se svobodou musí být pořádná jízda a to přesně v naší nabídce najdete.

Nezapomenutelná rozlučka se svobodou

Jak se nejlépe rozloučit se svobodou? Na to se nedá jednoznačně odpověď, může to být nezapomenutelný zážitek v podobě nějaké aktivity, pořádná párty, nebo pánská či dámská jízda s pobytem. V naší nabídce najdete pouze naše tipy na nezapomenutelnou rozlučku, ale vybrat si můžete samozřejmě z celé naší nabídky zážitků, nebo zvolit zážitek pro danou osobu jako bonus k rozlučkové párty.

Rozlučka se svobodou pro nevěstu

Co takhle úžasná dámská jízda na jižní Moravě? Pobytový balíček v Hustopečích je sestavený přímo pro dámskou rozlučku s nevěstou. Krásné mandlové apartmá pro 6 osob, wellness, skvělé jídlo a degustace vín, to je zkrátka nezapomenutelná rozlučka. Z jiného soudku, je kurz přežití, garantujeme, že na tohle nikdy nezapomenete. 

Další tipem je úniková hra, můžete si vybrat z celé řady únikových her, dokonce vám připravíme únikovou hru a párty v jednom. Ideálním místem pro rozlučku je Prison Island, což je něco jako pevnost Boyard, navíc je zde bar, který je možné privátně rezervovat. Trochu netradiční hrou je Kingdom Come v tvrzi Malešov.

Pronájem hausbótu na Vltavě je náš žhavý tip pro pořádnou dámskou jízdu, vyplujete z přístavu Hluboká nad Vltavou a vydáte se třeba až na Orlík. Hausbót je kompletně vybavený, nic tedy nebrání dokonalé rozlučce. Alternativou je pronájem plachetnice na Lipně. Naším dalším tipem je privátní let balonem, do koše se vejde až 5 osob, ale pozor, let balonem je náročnější na počasí, ve vámi požadovaném termínu se let nemusí uskutečnit.

Stále oblíbenějším zážitkem pro nevěstu je tandemový seskok nebo bungee jumping. Nemůžeme vynechat větrný tunel a surf aréna, kde kromě zážitku pro všechny, najdete i skvělé prostory pro párty. Navíc se zde vzájemně můžete při aktivitě podporovat.

Rozlučka pro ženicha

Pro ženicha je to podobné jako pro nevěstu, pánská jízda v hotelu, na hausbótu. To samé platí u únikových her, větrného tunelu a surf arény. Kromě tipů, které jsem již zmínili u nevěsty, doporučujeme automobilové zážitky. V Praze máme připraveno minimálně 6 skvostných supersportů, které se nachází v přízemí a jen o patro výš, můžeme nabídnout největší únikovou hru i s barem, ideální kombinace pro ženicha. Vybírat zkrátka můžete z kompletní nabídka našich zážitků a různě také kombinovat.

Máte speciální požadavky na rozlučku, neváhejte nás kontaktovat, určitě spolu něco vymyslíme.

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Zavolejte nám a my vám poradíme vhodné alternativy. Nebo věnujte univerzální poukaz.